19
ENJOY Recruitment Latvia
Sistēmanalītiķis

Par uzņēmumu

Enjoy Recruitment klients ir viens no vadošajiem programmizstrādes uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus programmizstrādes pakalpojumus, kas risina klientu biznesa vajadzības, kā arī nodrošina to ilgtermiņa izaugsmes un konkurences priekšrocības.

Pienākumi

  • Klienta biznesa procesu izpēte, sistēmas prasību analīze
  • Sistēmas prasību precizēšana un sistēmas struktūras un darbības modelēšana
  • Sistēmas dokumentācijas (prasības, akceptēšanas kritēriji, arhitektūra) izveide

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze biznesa un/vai sistēmu analīzē (optimāli: 1-3 gadi)
  • Ļoti laba izpratne par OOA/OOM pieeju
  • Ļoti laba izpratne par WEB aplikāciju lietojamības principiem
  • Ļoti labas tiešās komunikācijas un prezentēšanas prasmes
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas
  • Prasme veidot statiskos un dinamiskos sistēmas modeļus UML notācijā
  • Augstākā (var būt pēdējā kursa students) izglītība IT jomā
  • Vēlama prasme veidot procesu modeļus UML vai BPMN notācijā
  • Vēlama pieredze Agile tipa projektos
  • Tiks novērtēti esošie sertifikāti (OMG, IREB, IIBA)

Piedāvājam

  • Profesionāli un pieredzējuši kolēģi
  • Daudzveidīgi, interesanti programmatūras izstrādes projekti
  • Ērts birojs Rīgas centrā, iespēja daļu laika strādāt attālināti
  • Atbalsts profesionālā tālāk-izglītībā un sertifikātu iegūšanā
  • Rezultātiem atbilstošs atalgojums un bonusi, veselības apdrošināšana
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Ilze Kaimina
+371 25540288

Mēs - ENJOY Recruitment Latvia - esam viens no vadošajiem personāla atlases uzņēmumiem Latvijā. Darbojamies jau kopš 2007. gada un šajā laika periodā esam uzkrājuši pieredzi, kas mums ļauj kvalitatīvi izpildīt jebkuras sarežģītības un specifikas personāla atlases projektus. Tomēr pie esošajiem rezultātiem neapstājamies un turpinām pilnveidoties un attīstīties, lai labākie speciālisti nonāktu pie labākajiem darba devējiem!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.enjoyrecruitment.lv