17
JAS Worldwide Latvia SIA
MUITOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

Greencarrier Freight Services Latvia (Reģ.Nr. LV48503005593) ir ideāla izvēle maziem un lieliem sūtījumiem pa jūru, sauszemi vai gaisu. Par savu mājas tir¬gu uzskatām Ziemeļvalstis un Baltijas valstis, ar pasaules transporta risinājumiem koncentrējoties uz Austrumeiropas, Vidusāzijas un Ķīnas tirgiem. Kopā mēs palīdzam klientiem ar transportu visā pasaulē.
Mēs redzam iespējas gan lielos, gan mazos izaicinājumos un esam gatavi spert soli vairāk, lai palīdzētu mūsu klientiem, kā arī kolēģiem. Mēs atbalstām viens otru, un cieši sadarbojamies, lai sasniegtu labāko iespējamo rezultātu. Taču vissvarīgākais mēs novērtējam humoru, prieku un izbaudām to, ko mēs darām.
Saistībā ar uzņēmuma attīstību meklējam:

MUITOŠANAS SPECIĀLISTU

Darba pienākumi:

• pagaidu uzglabāšana, importa, eksporta un tranzīta kravu deklarāciju formēšana;
• kravu pavaddokumentu aizpildīšana;
• atskaišu sagatavošana par noformētajām muitas deklarācijām;
• komunikācija ar klientiem par muitas procedūru piemērošanu;
• sadarbošanās ar muitas iestādēm.

Prasības:
• vēlama augstākā izglītība ar muitu saistītā jomā vai loģistikā;
• vismaz divu gadu praktiskā pieredze muitas deklarāciju formēšanā un apstrādē EMDAS sistēmā.
• izpratne un interese par muitas tiesību aktiem;
• spēja izvirzīt prioritārus mērķus darba procesā un patstāvīgi organizēt ikdienas darbu;
• spēja strādāt komandā un uzturēt pozitīvu komunikāciju gan darba kolēģiem, gan ar sadarbības partneriem.
• augsta atbildības sajūta un precizitāte
• labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;

Piedāvājam:

• atbildīgu darbu un vērtīgu darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā;
• lieliskus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā;
• profesionālu kolēģu atbalstu darba procesā;
• veicināt un attīstīt savu profesionālo izaugsmi muitošanas jomā;
• konkurētspējīgu atalgojumu, veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
• darba laiku darba dienās no 8:00-17:00
• atalgojumu no EUR 1120-1300 (bruto)

Ja vēlies pievienoties SIA „Greencarrier Freight Services Latvia” komandai Ziemeļu ielā 12, Mārupes novads, VAS Lidosta “Rīga” lūdzam sūtīt savu CV līdz 05.11.2021. sadaļā PIETEIKTIES.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1120 - 1300

Papildu informācija: atalgojumu no EUR 1120-1300 (bruto)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Ziemeļu ielā 12, Mārupes novads, VAS Lidosta “Rīga”

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Greencarrier Freight Services Latvia SIA

Greencarrier Freight Services Latvia (Reģ.Nr. LV48503005593) ir ideāla izvēle maziem un lieliem sūtījumiem pa jūru, sauszemi vai gaisu. Par savu mājas tir¬gu uzskatām Ziemeļvalstis un Baltijas valstis, ar pasaules transporta risinājumiem koncentrējoties uz Austrumeiropas, Vidusāzijas un Ķīnas tirgiem. Kopā, mēs palīdzam klientiem ar transportu visā pasaulē.