18
Baltic International Bank
SEKRETĀRS(e) - REFERENTS(e)

Baltic International Bank ir viena no individuālā apkalpošanā pieredzējušākajām bankām Latvijā, kas klientiem piedāvā uz ESG (Environmental. Social. Governance) pieeju balstītas ilgtspējīgas investīcijas, kā arī plaša spektra individuāli izstrādātus finanšu pakalpojumus.

Mūsu darbinieki augstu novērtē Bankas sniegtās attīstības un pilnveidošanās iespējas, iespēju iegūt unikālu pieredzi profesionālā un draudzīgā kolektīvā, kā arī Bankā valdošo pozitīvo un uz panākumiem orientēto gaisotni.

Papildu informācija

Ja Tev patīk komunikācija ar dažādiem cilvēkiem, spēj aktīvi darboties un strādāt precīzi, piesakies uz vakanto
SEKRETĀRA – REFERENTA
amatu un kļūsti par vienu no mūsu komandas!

GALVENIE PIENĀKUMI

 Bankas klientu uzņemšana
 Kvalitatīva informācijas sniegšana klientiem un darbiniekiem
 Lietvedības dokumentu noformēšana
 Tikšanās un pārrunu plānošana, saskaņošana un organizēšana

PRASĪBAS PRETENDENTIEM

 Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
 Darba pieredze līdzīgā amatā
 Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutiski)
 Pieredze lietvedībā, lietišķajā sarakstē
 Teicamas saskarsmes spējas, precizitāte un atbildības sajūta
 Spēja strādāt stresa apstākļos un rīkoties nestandarta situācijās

MĒS PIEDĀVĀJAM

 motivējošu atalgojumu
 Iespēju veidot karjeru finanšu sektorā, vienā no pieredzes bagātākajam bankām Latvijā
 Atsaucīgus kolēģus, dinamisku un interesantu darbu
 Profesionālās attīstības un pilnveides iespējas (kursi, apmācības, mentorings)
 Darbinieku motivācijas programmu
 Biroju un darbu Vecrīgā

Atalgojums no 900 līdz 1000 EUR mēnesī, pirms nodokļu nomaksas

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „sekretārs - referents”!

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu.

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei.

Laipni aicināti Baltic International Bank!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900 - 1000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Grēcinieku iela 6

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Liene Henzele
+371 6700 0444

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.bib.eu