12
Lindstrom SIA
IEKĀRTU MEHĀNIĶIS

Lindström ir viens no Eiropas vadošajiem tekstilizstrādājumu servisa uzņēmumiem ar vairāk nekā 165 gadu pieredzi tekstilnozarē, kas piedāvā darba apģērbu, paklāju, industriālo dvieļu un sejas masku noma ar servisu. Lindström aicina pievienoties savai komandai

IEKĀRTU MEHĀNIĶI

Darba pienākumi:
• Apkalpot un uzraudzīt mehānisko iekārtu darbību;
• Uzturēt mehānisko iekārtu nepārtrauktu darba procesu, konstatēt nepieciešamos uzlabojumus;
• Veikt iekārtu remontu vai detaļu nomaiņu, pielāgošanu un citus remontdarbu pēc nepieciešamības;
• Veikt mehānisko iekārtu un ierīču montāžas, ekspluatācijas, tehniskās apkalpošanas un remonta darbus;
• Darbs ar tehnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:
• Tehniskā izglītība vai iepriekšēja darba pieredze mehāniķa vai tehniķa amatā;
• Zināšanas mehānikas jomā;
• Vēlamas zināšanas par elektrosistēmām;
• Spēja organizēt savu darbu un pastāvīgi pieņemt lēmumu;
• Augsta pienākumu apziņa, precizitāte darba izpildē;
• Gatavība strādāt maiņu darbu;.

Mēs piedāvājam:
• Darbu starptautiskā un stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
• Darbam nepieciešamo apmācību;
• Veselības apdrošināšanu;
• Apmaksātu transportu līdz darba vietai;
• Komandas atbalstu, labiekārtotu darba vidi;
• Darba vieta – Piņķos.

Izskatām pieteikumus no kandidātiem ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1600

Papildu informācija: veselības apdrošināšana

Atrašanās vieta

    Latvija
    Meistaru iela 4, Piņķi

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Aleksandra Safonova
+371 25737015

LINDSTRÖM – viens no Eiropas vadošajiem tekstilizstrādājumu servisa uzņēmumiem ar vairāk nekā 170 gadu pieredzi tekstilrūpniecībā, kas piedāvā darba telpu tīrības un interjera noformējuma, korporatīvo apģērbu un darba aizsardzības risinājumus.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA LINDSTROM, adrese Meistaru iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.lindstromgroup.com/lv