11
KULK SIA
GRĀMATVEDIS/-E – KLIENTU KONSULTANTS/-E
KULK SIA
KULK SIA

KULK SIA

Papildu informācija

Galvenie pienākumi:

  • iepirkumu dokumentācijas sagatavošana;
  • rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana;
  • informācijas apkopošana, datu apstrāde;
  • komercdaļas/pasūtījumu daļas darba organizēšana;
  • klientu konsultēšana.

Prasības:

  • plānot un veikt uzņēmuma esošo un potenciālo klientu apkalpošanu;
  • veikt klientu reģistra uzturēšanu un kārtošanu;
  • vēlama pieredze līdzīgā jomā;
  • vēlama augstākā izglītība;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas;
  • pozitīva attieksme pret darbu un klientiem;
  • spēja strādāt komandā un patstāvīgi;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, komunikabilitāte un labas argumentācijas prasmes.

Piedāvājam:

  • draudzīgus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi;
  • darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

CV ar amata norādi sūtīt sadaļā "pieteikties".

P.S.: Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz darba interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: no 1000 eiro bruto

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Santa Kurloviča
63007719

Uzņēmuma mājaslapahttp://