44
EKOBAZE LATVIA SIA
CEHA STRĀDNIEKS

SIA EKOBAZE LATVIA aicina darbā Ceha Strādnieku.

Uzņēmums nodarbojas otrreizējo izejvielu pārstrādi. Mēs savācam un apsaimniekojam derīgus pārstrādājamus atkritumus – Papīru, stiklu, plastmasu un riepas.

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt ražošanas ceha strādnieka pienākumus;
• Nepieciešamības gadījumā veikt autoiekrāvēja vadītāja vai krāvēja darba pienākumus.
• Otrās kārtas izejvielu sagatavošana šķirošanai un ķīpošanai.

Prasības:

• Precizitāte, augsta atbildības sajūta, apzinīga attieksme pret darbu, vēlme un spēja strādāt
komandā;
• Autoiekrāvēja vadīšanas apliecība tiks uzskatīta kā priekšrocība;
• Zināšanas un pieredze darbā ar mehāniskām iekārtām;

Mēs piedāvājam:

• Elastīgu darba grafiku;
• Iekrāvēja zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
• Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai;
• Veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšana;
• Patstāvīgu darbu stabilā, augošā uzņēmumā;
• Drošu darba vidi un lieliskus darba vadītājus;

Darba samaksa pārbaudes laikā 635,00 EUR neto, pēc pārbaudes laika 710,00 EUR neto.

Darba vieta: Granīta iela 32, k-9, Acone, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2119.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 880 - 990

Atrašanās vieta

    Salaspils, Latvija
    Granīta iela 32 k-9, LV-2119, Acone, Salaspils novads

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
SIA EKOBAZE LATVIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.ekobaze.lv