46
SŪTĪJUMU DATU IEVADES OPERATORS/-E
Latvijas Pasts AS

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta Rīgas šķirošanas kompleksa komandai:
Sūtījumu datu ievades operatoru/-i

Darba pienākumi:
• Sūtījumu satura datu ievadīšana sistēmās;
• Sūtījumu satura datu pārbaude.
Prasības kandidātiem:
• Valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa 1.pakāpei (B1);
• Prasme darboties ar datorprogrammām un biroja tehniku;
• Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.
.Piedāvājam:
• Stabilu darba vietu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
• Atalgojumu 800-1100 EUR (bruto);
• Maiņu darbu, kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;
• Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
• Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
• Iespēju pilnveidot un attīstīt profesionālās prasmes.

Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi Sūtījumu datu ievades operators/-e spiešot pogu "PIETEIKTIES"

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.
Darbavieta:
Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu Pārzinis: VAS "Latvijas Pasts" (jurid.adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov., LV-1000).
Sūtījumu datu ievades operatoru/-i Sūtījumu apstrādes un piegādes departamenta Rīgas šķirošanas kompleksā!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 800 - 1100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov.

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Maija Roķe
26510142

VAS Latvijas Pasts darbība ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, komerciālo pārvadājumu, eksprespasta, norēķinu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumu sniegšana.

Mūsu Vērtības ir:

  • Vienkāršība - sadarbībā ar klientiem esam saprotami, cilvēciski un vienkārši.
  • Atbildība - esam atbildīgi par sev uzticētajiem uzdevumiem, atrodot ātrāko, prasmīgāko un efektīvāko risinājumu tā paveikšanai.
  • Ieinteresētība - esam ieinteresēti klienta vajadzību izzināšanā un apmierināšanā, stiprinot savstarpējo sadarbību.

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 300 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3200 darbinieku.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.pasts.lv

Tev varētu interesēt arī:

Datu ievades operatore/-s
Eiroplasts SIA
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 20.04.2024
Atlīdzību administrators
ADB Gjensidige Latvijas filiāle
Rīga
€ 1052 – 1577
Beigu termiņš: 30.04.2024
Loģistikas speciālists
Alliance for Recruitment
Latvija
€ 1200 – 1400