29
VLAVI SWE
Korporatīvais klientu direktora asistents (B2B direktora asistents) ar zviedru valodas zināšanām
VLAVI SWE
VLAVI SWE

VLAVI SWE

Kompānija “Vlavi SWE” ir Vlavi grupas starptautisks uzņēmums, kas jau 5 gadus apkalpo ražošanas un būvniecības nozares uzņēmumus, nodrošinot visa veida metināšanas un montāžas darbu izpildi Latvijas un Skandināvijas partneru projektos.

Mēs nodibinām ilgstošas attiecības ar partneriem, izmantojot mūsu kvalitatīvos pakalpojumus un novatoriskus darbaspēka risinājumus, kuras dot iespēju sasniegt augstākos rezultātus savas darbības jomā

Palielinot darbības apjomus, aicinām mūsu komandai pievienoties Korporatīvo klientu direktora asistentu ar zviedru valodas zināšanām:

Prasības kandidātiem

• Vēlama pieredze aktīvajā pārdošanā
• Teicamas zviedru valodas zināšanas
• Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
• Spēja strādāt komandā
• Precizitāte, iniciatīva un augsta atbildība veicot darba pienākumus
• Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze korporatīvo attiecību uzturēšanā

Darba pienākumi:

• Klientu datu bāzes uzturēšana, papildināšana
• Komunikācija ar esošajiem un jaunajiem klientiem Zviedrijā (“Auksto zvanu” veikšana, informatīvu vēstuļu sagatavošana un izsūtīšana klientiem)
• Pēc nepieciešamības tulkot no/uz zviedru valodas uzņēmuma iekšējo dokumentāciju
• Sekot informācijai par izstādēm, konferencēm, atbilstoši uzņēmuma biznesa profilam un interesēm

Mēs piedāvājam:

• Pastāvīgu darbu augošā un stabilā uzņēmumā Rīgā
• Amata līmenim atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu (no 1200 - 2000 EUR bruto)
• Darbs ar interesantiem projektiem un komandējumiem uz Zviedriju
• Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas vadošos amatos
• Attīstītu korporatīvo un komunikācijas kultūru
• Pieredzējušu uzņēmuma darbinieku palīdzību un atbalstu

Компания “VLAVI SWE” это международное предприятие группы VLAVI, которая обслуживает производственные и строительные компании, обеспечивая клиентов сварочными и монтажными работами различного вида.

Приглашает присоединиться к своей команде Ассистента ДИРЕКТОРА ПО КОРПOРАТИВНЫМ КЛИЕНТАМ со знанием шведского языка.

Требования

• Опыт в активных продажах
• Знание шведского языка
• Великолепные навыки коммуникации как письменно, так и устно
• Способность работать в команде, соблюдая корпоративные стандарты и
• Пунктуальность, ответственность, порядочность
• Опыт и понимание ведения корпоративных отношений – рассматривается как
преимущество

Обязанности

• Администрировать и вести базу корпоративных клиентов
• Обеспечивать коммуникацию с существующими и новыми клиентами в Швеции на высоком уровне («холодные звонки», подготовка и рассылка писем)
• По необходимости производить переводы текстов и документации с/на шведский язык
• Следить за тенденциями, за информацией о выставках, конференциями в сфере деятельности компании

Мы предлагаем

• Стабильную и постоянную работу в современном офисе компании (в Риге)
• Конкурентноспособную и стабильную оплату труда (1200€ - 2000€ bruto)
• Работа над интересными проектами и командировки в Швецию
• Возможности профессионального и карьерного роста
• Развитую корпоративную культуру
• Помощь и поддержка со стороны опытных сотрудников компании

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: no 1500 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Zviedru
Kontaktpersona
SIA Vlavi serviss
+37123070070

Tehnoloģiskā inženierijas grupa VLAVI ir pasaules klases uzņēmumu grupa Latvijā. Mēs aktīvi sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē, īstenojot daudzus projektus dažādās valstīs. Saviem klientiem mēs piedāvājam labākos risinājumus aprīkojuma un darbaspēka pakalpojumu nodrošināšanā tādām nozarēm kā būvniecība, dzelzceļa līniju un kontakttīklu remontiem un uzturēšanai, ostu darbībai un karjeru darbībai.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vlavi.eu