63
Baltic Construction Company (BCC) SIA
Tehniskais sekretārs/-e

Būvniecības uzņēmums SIA „Baltic Construction Company (BCC)” aicina darbā tehnisko sekretāri darbam būvobjektā.

Darba pienākumi:

• Būvobjekta biroja darbu vadīšana, kas saistīta ar lietvedības un dokumentu aprites
organizēšanu;
• Būvobjekta biroja apsaimniekošana un iekārtošana;
• Lietišķās sarakstes veikšana, telefona zvanu, e-pasta un korespondences koordinēšana
(saņemšana un apstrāde);
• Projekta un paveikto būvdarbu dokumentācijas sagatavošana, strukturēšana un
arhivēšana, atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem un darba uzdevumiem;
• Informācijas apmaiņas nodrošināšana starp uzņēmumiem un to darbiniekiem pilnvaru
robežās;
• Kopsapulču organizēšana.

Prasības:

• Prasme orientēties būvniecības normatīvajā regulējumā un ar to saistošajā dokumentu
apritē;
• Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku;
• Vēlama pieredze līdzīgā amatā (vismaz 1 gads);
• Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
• Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
• Spēja organizēt un plānot savu darbu patstāvīgi;
• Precizitāte, komunikabilitāte, atsaucīgums, augsta atbildības sajūta, pozitīva domāšana.

Mēs piedāvājam:

• Mūsdienīgus darba apstākļus;
• Pozitīvi domājošus, aktīvus, laipnus un atsaucīgus kolēģus;
• Savlaicīgu atalgojumu;
• Darba pieredzi lielu būvobjektu tapšanā, profesionālās izaugsmes iespējas;
• Kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu sākot no EUR 1000,00 pēc
nodokļu nomaksas.

CV lūdzam sūtīt sadaļā “Pieteikties” ar norādi: Tehniskā sekretāre. Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA “Baltic Construction Company (BCC)”, reģ. Nr. 40103164763

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: sākot no 1000 EUR

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Reģistrācijas numurs 40103164763