0
ASTARTE NAFTA, SIA
ALGU UN KREDITORU UZSKAITES GRĀMATVEDIS/-E

SIA “Astarte Nafta”
Vakance- ALGU UN KREDITORU UZSKAITES GRĀMATVEDIS – 4313 01.

Adrese: Jelgava, Driksas iela 17

Galvenie darba pienākumi:
1. Aprēķināt uzņēmuma darbinieku algas, slimības naudas un atvaļinājumu naudas;
2. Sagatavot un iesniegt nepieciešamās VID un statistikas atskaites;
3. Sagatavot nepieciešamos vadības pārskatus par darba samaksu;
4. Veikt kreditoru dokumentu pārbaudi, iegrāmatošanu un norēķinu salīdzināšanu;
5. Sagatavot nepieciešamos vadības pārskatus par kreditoru atlikumiem;
6. Aizvietot uzskaites dienesta darbiniekus un veikt citus ar grāmatvedību un uzskaiti saistītos darbus.

Prasības kandidātiem:
1. Augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs;
2. Iepriekšēja pieredze algu grāmatveža amatā vismaz 5 gadi;
3. Teicamas latviešu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski) ;
4. Augsta atbildības sajūta, precizitāte un analītiskā domāšana;
5. Prasme organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi;
6. Labas komunikācijas prasmes, spēja efektīvi strādāt komandā;
7. Latvijas Republikas normatīvo aktu zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā;
8. Prasme strādāt ar datoru MS Office vidē, pieredze darbā ar grāmatvedības programmām ( pieredze darbā ar programmu Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību);

Piedāvājam:Atalgojumu - 1200EUR (bruto – pirms nodokļu nomaksas);
Darbinieku atlaides (degvielai, ēdieniem u.c.);
Normālais darba laiks;
Apmācību pirms darba uzsākšanas;
Sociālās garantijas.

Kontaktinformācija: 63024664, 29431845

Gaidīsim Tavu CV sadaļā "Pieteikties" ar norādi “Grāmatvedis”. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija
    Driksas iela 17

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
ASTARTE NAFTA

Uzņēmuma mājaslapahttps://astarte.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Algu grāmatvedis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024
Grāmatvedis
EBEKA International SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Ikdienas pakalpojumu konsultants/-e (uz noteiktu laiku) | SEB, Talsi
SEB
Talsi

Beigu termiņš: 24.05.2024