21
Transporta un sakaru insitūts AS
DOCENTS (Ekonomika un uzņēmējdarbība)

Galvenās prasības pretendentiem:
• Augstākā izglītība (doktora grāds) ekonomikas, vadībzinātnes nozarē;
• Valsts valodas zināšanas, teicamas angļu valodas zināšanas;
• Praktiskā darba pieredze augstskolā docētāja amatā ne mazāk kā 6 gadi;
• Labas datorprasmes;
• Zināšanas un izpratne par mūsdienu apmācības metodēm;
• Sertifikāti par kvalifikācijas paaugstināšanu;
• Spēja noteikt prioritātes, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
• Iepriekšējas publikācijas, uzstāšanās konferencēs utml. pēdējo 5 gadu laikā;
• Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Galvenie amata pienākumi:
• Izstrādāt mācību metodiskos materiālus, lekcijas, nodarbības un semināru materiālus;
• Vadīt lekcijas, nodarbības, seminārus un eksāmenus (studiju kursi - starptautiskais mārketings un reklāma, Strategic HRM and Leadership, Marketing) angļu valodā, saskaņā ar slodzes individuālo plānu un nodarbību sarakstus;
• Piedalīties studiju programmu un to realizācijas kvalitātes vērtēšanā;
• Vadīt un recenzēt kursa darbus, bakalaura, maģistra un diplomdarbus;
• Piedalīties zinātniski pētnieciskajos darbos, institūta realizētajos projektos;
• Rūpēties par atbilstošu kvalifikāciju, piedalīties zinātniskajās un mācību metodiskajās konferencēs un pedagoģiskajos semināros, kursos, publicēt rakstus zinātniskos žurnālos.

Piedāvājam:
• Visas sociālās garantijas;
• Atalgojumu EUR 1124 par pilnu slodzi (izsludinātā vakance – 0.7 slodze);
• Dalību TSI organizētajos pasākumos, t.sk., konferencēs un semināros;
• Dalību projektos;
• Darba vietu Lomonosova ielā 1, Rīga;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Pretendentiem, kuri vēlas piedalīties konkursā ir jāiesniedz sekojoši dokumenti:
• Rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā;
• CV Eiropass (latviešu un angļu valodā);
• Akadēmiskā amata pretendenta zinātniskās un pedagoģiskās kvalifikācijas pašnovērtējums;
• Dokumentu kopijas (augstākās izglītības diploma, zinātņu doktora diploma);
• Publikāciju saraksts (pēdējie 6 gadi);
• Zinātnisko projektu, grantu saraksts, kuru realizācijā pretendents piedalījies pēdējo 6 gadu laikā, norādīt savu lomu un paveikto projektā;
• Citus pretendenta konkurētspēju apliecinošus dokumentus pēc izvēles (sertifikātus, licences utml).

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1124

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Lomonosova iela 1

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Ilze Danovska
67109381

TSI ir moderna, dinamiska lietišķo zinātņu augstskola, kura nodrošina kvalitatīvu izglītību, un specializējas lietišķo pētījumu jomā.

Mūsu vīzija – Būt vadošajai privātajai tehniskajai universitātei Baltijas jūras reģionā
Mūsu misija – Radīt un izplatīt zināšanas, un panākt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un plašākā Baltijas jūras reģionā
Mūsu vērtības – Ambīcijas, izcilība, taisnīgums, atvērtība, sociālā un vides atbildība.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tsi.lv