30
Latvijas piens SIA
Iekārtu mehāniķis (2 vakances)

Piena pārstrādes uzņēmums SIA „Latvijas piens”, aicina darbā:

Iekārtu mehāniķi (2 vakances)

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt ražošanas iekārtu tehniskās apkopes un remontus,
• Veikt ražošanas iekārtu un palīgiekārtu regulēšanu,
• Novērst iekārtu ekspluatēšanas laikā radušos bojājumus,
• Piedalīties jaunu iekārtu uzstādīšanā, palaišanā un to veiktspējas pārbaudēs

Prasības kandidātiem:

• Zināšanas mehānikā, pneimatikā un hidraulikā,
• Apzinīga attieksme pret savu un savu kolēģu darbu,
• Vēlama pieredze darbā ar pārtikas vai farmācijas ražošanas iekārtām;
• Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu, angļu / vācu valodas zināšanas,
• Iemaņas metināšanā (īpaši TIG) tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

• Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
• Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
• Apmācību programmas;
• Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
• Bruto alga-1600.00 EUR (bruto)

Darba vieta: Jelgava
Darba pieredze: Min: 1-2 gadi
Darba laiks: Pilna slodze, darbs maiņās
Izglītība: Augstākā vai vidējā profesionāli tehniskā izglītība

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Iekārtu mehāniķis” gaidīsim līdz 15.11.2021

SIA „Latvijas Piens”
Adrese: Langervaldes iela 7, Jelgava, LV-3002
Tālr.63013988

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze