16
Baltic Beach Hotel & SPA
SPA ADMINISTRATORS

Pienākumi:

  • Sagaidīt ar smaidu SPA klientus;
  • Pārzināt SPA pakalpojumu klāstu un spēt piedāvāt tos atbilstoši klienta vajadzībām;
  • Veikt pierakstu uz procedūrām gan klātienē, gan telefoniski;
  • Pieņemt maksājumus par pakalpojumiem.

Prasības:

  • Vēlama darba pieredze sporta klubā, SPA salonā vai viesnīcā;
  • Ne pieciešamas labas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodā;
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi;
  • Izpratne par klientu apkalpošanu augstā līmenī;
  • Ar labām manierēm apveltīta personība.

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālas izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 650eur (bruto);
  • Uzņēmuma darbinieku atlaides Baltic Beach Hotel & Spa pakalpojumiem;
  • Daļēji apmaksātas pusdienas;
  • Personālās un profesionālās izaugsmes iespējas.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 690 - 800

Atrašanās vieta

    Latvija
    Jūrmala, Jūras iela 23/25

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office
Kontaktpersona
Ilze .
29120117

Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā – esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv