37
Attīstības finanšu institūcija Altum AS
Ēku energoefektivitātes eksperts/-e

Lai veicinātu energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās ar daudzdzīvokļu ēku siltināšanas programmas atbalstu, ALTUM aicina pieteikties vakancei
ēku energoefektivitātes eksperts/-e

Darba pienākumi:

• veikt daudzdzīvokļu ēku tehniskās izpilddokumentācijas pārbaudes un sniegt atzinumus;
• veikt daudzdzīvokļu ēku būvdarbu pārbaudes, veikto darbu izpildes kontroli un to atbilstību
tehniskajai dokumentācijai un būvtāmei;
• veikt būvtāmju, izmaiņu dokumentācijas atbilstības pārbaudes un sniegt vērtējumu;
• sniegt atbalstu savas kompetences ietvaros sadarbībā ar nozares vadošajām iestādēm,
veicinot energoefektivitātes paaugstināšanu daudzdzīvokļu ēkās;
• konsultēt klientus un Altum struktūrvienību darbiniekus energoefektivitātes programmas
jautājumos.

Prasības kandidātam:

• augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība būvniecības specialitātē;
• Latvijas Republikas būvniecības normatīvo aktu un būvniecības procesu pārzināšana;
• pieredze ēku energoefektivitātes paaugstināšanas jomā un energoefektivitātes pasākumu
realizēšanā;
• pieredze būvdarbu vadībā vai būvtāmju izstrādē saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo
aktu prasībām;
• vēlama pieredze daudzdzīvokļu ēku tehniskās izpilddokumentācijas sagatavošanā;
• labas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• prasme noteikt prioritātes, patstāvīgi plānot darba laiku;
• “B” kategorijas autovadītāja apliecība;
• labas prasmes darbā ar datoru (Internet, Microsoft Office – Word, Excel);
• teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

• interesantu un atbildīgu darbu profesionālā komandā;
• profesionālās kompetences paaugstināšanas iespējas;
• pozitīvu, atvērtu un demokrātisku darba vidi;
• darba alga mēnesī (bruto): EUR 1600 līdz EUR 1800 (atkarīgs no kandidāta pieredzes un
atbilstības prasībām);
• veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika) un citi uzņēmuma labumi.

Darba līgums tiks slēgts uz projekta laiku – līdz 31.12.2023.

Ja šis piedāvājums Tevi interesē, aicinām pieteikumu un dzīvesgājumu (CV) līdz š.g. 31. oktobrim iesniegt sadaļā “PIETEIKTIES”.

2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz tikšanos klātienē.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Datu pārzinis ir ALTUM, Doma laukums 4, Rīga, LV – 1050. Atsaucot savu piekrišanu ALTUM veikt Jūsu personas datu apstrādi, Jūs tādējādi arī atsaucat savu pieteikumu, atsakoties kandidēt darba vakancei ALTUM, un Jūsu personas dati tiks nekavējoties dzēsti no ALTUM datu apstrādes sistēmām.

AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” (ALTUM), reģistrācijas Nr. 50103744891, ir valsts dibināta akciju sabiedrība, kas piedāvā visaptverošu finanšu instrumentu klāstu dažādām vajadzībām visās uzņēmuma attīstības stadijās. ALTUM sniedz finanšu risinājumus biznesa uzsākšanai un esošā biznesa attīstīšanai, garantijas jaunu eksporta tirgu apguvei, riska kapitāla ieguldījumus, kā arī piedāvā valsts atbalsta finanšu instrumentus lauksaimniekiem.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600 - 1800

Papildu informācija: 1600 līdz 1800 EUR (atkarīgs no kandidāta pieredzes un atbilstības prasībām)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Data & Analytics Engineer
Cabot Latvia SIA
Rīga
€ 3800 – 4200
Beigu termiņš: 05.05.2024
Finanšu analītiķis
MFD Veselības grupa
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 26.04.2024
Senior Quality Assurance AML Analyst
Mintos
Rīga
€ 2910 – 3390
Beigu termiņš: 28.04.2024