25
Nacionālais veselības dienests
Pakalpojumu attīstības nodaļas vadītāja vietnieks (uz noteiktu laiku)

Nacionālais veselības dienests (reģistrācijas Nr.90009649337) izsludina konkursu uz valsts civildienesta ierēdņa amatu Ārstniecības pakalpojumu departamenta Pakalpojumu attīstības nodaļa vadītāja vietnieks (uz noteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • attīstīt veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, analizēt esošo veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, identificēt problēmas un sniegt priekšlikumus to risināšanai;
  • piedalīties Pakalpojumu attīstības nodaļas darbības plānošanā, vadīšanā un koordinēšanā;
  • sagatavot vēstuļu projektus sarakstei ar juridiskām un fiziskām personām, tajā skaitā, skaidrojot veselības aprūpes organizēšanu un finansēšanu regulējošos normatīvos aktus;
  • nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumu tarifu un izmaksu aprēķinu, datu bāzes uzturēšanu.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai medicīnā/sabiedrības veselības jomā;
  • zināšanas par normatīvo aktu izstrādāšanu;
  • teicamas datorprasmes (MS Excel, MS Word) un spēja strādāt ar lielu datu apjomu;
  • loģiskā, analītiskā domāšana, spēja izprast veselības aprūpes pakalpojumu apmaksas veidošanās principus;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • teicamas latviešu, labas angļu (spēja lasīt, rakstīt, runāt) un krievu (sarunvaloda) valodas zināšanas;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu komandā;
  • profesionālās izaugsmes un jaunas pieredzes iespējas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • atalgojumu, atbilstoši 11.mēnešalgu grupai, no EUR 930 (bruto) līdz EUR 1382 (bruto).

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Pakalpojumu attīstības nodaļas vadītāja vietnieka vakance” sūtīt uz elektroniski sadaļā “Pieteikties” vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2021.gada 28.oktobrim. Uzziņas pa tālruni 67043742, plašāku informāciju par Nacionālo veselības dienestu skatīt interneta vietnē www.vmnvd.gov.lv.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas konkursa pirmajā atlases kārtā, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai atlases kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.pantu, Nacionālais veselības dienests informē:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālais veselības dienests;
3) papildu informāciju jūs varat iegūt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē http://www.vmnvd.gov.lv/lv/par-nvd/personas-datu-apstrade.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 930 - 1382

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu iela 31, k-3

Darba veids

  • Pilna slodze
67043742

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vmnvd.gov.lv