25
Liepājas papīrs AS
GALVENAIS GRĀMATVEDIS/-E

Tiek izsludināts konkurss uz galvenā grāmatveža/-des amatu

Pienākumi:

1. Pārraudzīt grāmatvedības uzskaiti, veikt grāmatvedības politikas pilnveidošanu.
2. Darba algu un nodokļu aprēķināšana.
3. Savlaicīgi un likumā noteiktā kārtībā izstrādāt un iesniegt uzņēmuma Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu, nodrošināt efektīvu sadarbību ar revidentu.
4. Ienākošo un izejošo grāmatvedības dokumentu kontrole.
5. Krājumu uzskaite un kontrole, preču korekciju grāmatošana, pamatlīdzekļu uzskaite, inventarizācijas datu sagatavošana un rezultātu apkopošana.
6. Maksājumu sagatavošana un bankas darījumu uzskaite un grāmatošana.
7. Nepieciešamo atskaišu sagatavošana (VID, auditoriem, bankai, sadarbības partneriem un tml.).
8. Sagatavot operatīvos attiecīgā perioda pārskatus PZA un bilanci.
9. Veikt regulāru virsgrāmatas uzraudzību un salīdzināšanu ar analītisko uzskaiti.
10. Sniegt atbalstu vadībai un darbiniekiem finanšu grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumos.

Prasības kandidātiem:

1. Augstākā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā.
2. Vismaz 2 gadu darba pieredze galvenā grāmatveža amatā.
3. Zināšanas LR grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos.
4. Ļoti labas prasmes darbā ar MS Office programmām.
5. Pieredze darbā ar grāmatvedības programmu 1C tiks uzskatīta kā priekšrocība.
6. Spēja strādāt komandā un veikt darbu patstāvīgi, precīzi, sistemātiski ar augstu atbildības sajūtu.

Piedāvājam:
1. Atalgojumu sākot no 1 500,00 EUR, vadoties no kandidāta pieredzes.
2. Visas sociālās garantijas.
3. Draudzīgu kolektīvu un jauku darba atmosfēru
4. Iespēja apmeklēt sporta zāli un peldbaseinu ar 50% atlaidi.
5. Daļēju veselības apdrošināšanas polises izmaksu segšanu.

Savu CV un motivācijas vēstuli sūti sadaļā PIETEIKTIES.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: Atalgojumu sākot no 1 500,00 EUR, vadoties no kandidāta pieredzes.

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija
    Liepāja

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Viens no vadošajiem poligrāfijas nozares ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir dažādu uzlīmju un etiķešu druka, kas ietver pilnu pakalpojumu servisu - dizaina izstrādi un maketēšanu, filmu un iespiedformu izgatavošanu, apdrukāta materiāla pēcapstrādi, produkcijas piegādi klientam.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liepajaspapirs.lv

Tev varētu interesēt arī:

Chief Financial Officer
Gemba Finance Ltd filiāle Latvijā
Rīga
€ 4000 – 6000
Beigu termiņš: 19.05.2024
Grāmatvedības nodaļas vadītāja/-s
EUGESTA SIA
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Ražošanas direktors/-e
R GRUPA SIA
Rīga
€ 4800 – 5200
Beigu termiņš: 17.05.2024