38
VOLDEMĀRS SIA
ELEKTROKĀRA VADĪTĀJS (ŠTABELĒTĀJS)

SIA Voldemārs patstāvīgā darbā aicina ELEKTROKĀRA VADĪTĀJU (ŠTABELĒTĀJU)

Darba apraksts:

• Preču pārvietošana pa noliktavu ar elektrokāru, preču izvietošana pa noliktavas plauktiem.

Prasības:

• darba pieredze štabelētāja darbā ne mazāka kā 2. gadi,
• Vēlamā izglītība ne zemākā par vidējo,
• Latviešu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī,
• Augsta darba precizitāte, atbildības sajūta,
• Spējas strādāt komandā.

Piedāvājam:

• Patstāvīgu darbu, labus darba apstākļus,
• arbu ar mūsdienīgu un labi aprīkotu elektrokāru,
• Darba apģērbu un apavus, apmaksātu atvaļinājumu,
• Visas sociālās garantijas, darba samaksa sākot no EUR 1250 Bruto (pirms nodokļu
nomaksas).

Darba dienas: Maiņās
Darba laiks: No 08.00
Adrese, iela: Rīga, Skaistkalnes iela 3, Ziepniekkalns

Brīdinām, ka atbildēsim tikai pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Jūsu iesūtītie personīgi dati tiks izmantoti tikai šī darbinieka atlases konkursa vajadzībām, pēc konkursa beigšanās visi dati tiks iznīcināti.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1250

Papildu informācija: no 1250 EUR

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skaistkalnes iela 3, Ziepniekkalns

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.valdo.lv