25
Siguldas novada pašvaldība
PAGASTA APVIENĪBU PĀRVALŽU VADĪTĀJI/-AS (3 vakances)

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
aicina darbā

PAGASTA APVIENĪBU PĀRVALŽU VADĪTĀJUS
3 vakances:
Allažu un Inčukalna pagastu apvienības pārvaldes vadītājs
Krimuldas un Lēdurgas pagastu apvienības pārvaldes vadītājs
Mālpils un Mores pagastu apvienības pārvaldes vadītājs

Galvenie amata pienākumi:

• atbild par savā administratīvajā teritorijā esošo pašvaldības nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un uzturēšanu, t.sk. veic regulāru pārraugāmās teritorijas apsekošanu, identificē nepieciešamos uzlabojumus, savlaicīgi sagatavo nepieciešamo informāciju;
• koordinē administratīvās teritorijas iedzīvotājiem komunālo pakalpojumu pieejamību;
• sadarbībā ar Teritorijas attīstības pārvaldi uzrauga pašvaldības autoceļu uzturēšanu: kontrolē pašvaldības autoceļu pastāvīgu uzturēšanu kvalitatīvā un satiksmei drošā stāvoklī, pārrauga šim mērķim paredzētā finansējuma racionālu izmantošanu administratīvajā teritorijā, veic ceļu apsekošanu, darbu pieņemšanu;
• kontrolē savā administratīvajā teritorijā esošo pašvaldības saimnieciskajos jautājumos noslēgto līgumu izpildi un termiņus; noteiktās kompetences ietvaros rīkojas ar piešķirtajiem finanšu līdzekļiem un atbild par to izlietojumu;
• sagatavo savas administratīvās teritorijas uzturēšanai nepieciešamo budžeta līdzekļu pieprasījumu, t.sk. veic fotofiksācijas, sagatavo veicamo darbu aprakstus, veic apjomu aprēķinus, sagatavo izejas datus izdevumu tāmju aprēķināšanai utt.;
• savas kompetences ietvaros saskaņo projektēšanas un būvniecības darbus, kontrolē pakalpojumu un būvdarbu izpildi atbilstoši noslēgtajiem līgumiem administratīvajā teritorijā, koordinē budžetā paredzēto darbu izpildi un piedalās darbu pieņemšanā;
• uzrauga un kontrolē ugunsdrošības un civilās aizsardzības pasākumu ievērošanu pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās;
• pašvaldības noteiktajā kārtībā veic iedzīvotāju un klientu pieņemšanu, sniedz informāciju par pašvaldības un pārraugāmās teritorijas jautājumiem;
• izskata vizētos dokumentus, t.sk. iesniegumus, sūdzības, priekšlikumus u.c., sagatavo atbildes vēstuļu projektus savas kompetences ietvaros;
• iesaistās ārkārtas situāciju risināšanā pārraugāmajā teritorijā;
• pārraudzības teritorijā atbild par valsts un pašvaldības simbolikas lietošanu un uzturēšanu pienācīgā kārtībā.

Prasības pretendentam:
• amata pienākumu izpildei atbilstoša augstākā izglītība;
• vismaz 3 gadu pieredze īpašumu apsaimniekošanas jomā;
• pieredze budžeta sastādīšanā un kontrolē;
• valsts valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē;
• pārzināt atbildības jomu reglamentējošo normatīvo aktu prasības;
• izpratne par pašvaldības pārvaldības principiem, darba organizāciju un procesiem;
• zināšanas ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos;
• prasme strādāt ar datoru (MS Office programmas, Internet);
• teicamas komunikācijas prasmes, spēja patstāvīgi organizēt darbu, strādāt komandā;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās.

Piedāvājam:
• iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis “Sigulda aizrauj!”;
• interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
• atalgojumu 1565 euro (pārbaudes laikā), 1647 euro pēc pārbaudes laika (pirms nodokļu nomaksas).

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 31.oktobrim ar norādi “Pagasta apvienības pārzinis (norādīt konkrētu pagasta apvienības pārvaldi uz kuru pretendē)” nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES , pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi.
Informācija uzziņām pa tālruni: 67970852.

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1565 - 1640

Papildu informācija: atalgojumu 1565 euro (pārbaudes laikā), 1647 euro pēc pārbaudes laika (pirms nodokļu nomaksas).

Atrašanās vieta

    Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība .
67970852

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv