24
Pārdošanas projektu vadītājs/-a
SIA Vendon
SIA Vendon
SIA Vendon

SIA Vendon

Mūsu augošajai komandai aicinām pievienoties Pārdošanas projektu vadītāju.

Vendon ir globāls IoT tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs.

Tavi pienākumi:

  • jaunu klientu piesaiste;
  • ilgtermiņa sadarbības veicināšana ar esošien un jauniem klientiem visā pasaulē;
    klientu vajadzību apzināšana;
  • regulāra komunikācija ar starptautiskiem klientiem;
  • vadīt un koordinēt klientu projektus, sekot līdzi to gaitai un uzņemties atbildību par to veiksmīgu realizāciju;
  • radošu priekšlikumu izstrādāšana;
  • lielāko nozares izstāžu apmeklēšana.

    Mūsu prasības:
  • 2 gadu pieredze starptautiska līmeņa pārdošanā (B2B segmentā);
  • lieliskas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;
  • vēlme iedziļināties klientu vēlmēs un problēmās, spēja piedāvāt risinājumus;
  • izcilas angļu un latviešu valodas zināšanas (darba valoda - 70% angļu valoda);
  • interese un/vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;
  • spēja produktīvi un patstāvīgi strādāt, organizēt savu darbu un laiku;
  • proaktīva domāšana, spēja pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus.

    Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:
  • atalgojumu sākot no 1600,- EUR bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un pieredzei;
  • ikmēneša bonusu, atkarībā no individuālā pārdošanas rezultāta;
  • modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);
  • bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • apmaksātas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;
  • bonusu norēķinu karti tēriņiem ārpus biroja;
  • parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar labu veselības apdrošināšanas polisi;
  • sporta klubu abonamentu neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

    Ja esi enerģisks/-a, mērķtiecīgs/-a un spējīgs/-a sasniegt augstus mērķus - gaidīsim Tavu CV un īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli ANGĻU VALODĀ.
    SIA Vendon (40103422387)
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Papildu informācija: ...un ikmēneša bonusu, atkarībā no individuālā pārdošanas rezultāta.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Krasta iela 44
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Zane Saleniece
67502786

Vendon ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi, kā arī maksājumu nodrošināšanu. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs. Būdami nozares līderi, esam izstrādājuši unikālu risinājumu (IoT iekārtu vBox2 + Vendon Cloud mākoņplatformu), kas palīdz klientiem reālajā laikā sekot līdzi saviem kafijas un tirdzniecības automātiem - vai tie spēj pārdot produktus, un, ja nespēj - diagnosticēt, kas ir salūzis; kādas ir produktu patēriņa tendences un kad automātus ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem; ka arī analīzēt izmaiņas pircēju uzvedībā. Mēneša laikā mēs apstrādājam vairākus desmitus miljonu pirkumu tirdzniecības un kafijas automātos.

Uzņēmuma mājaslapahttps://vendon.net/

Tev varētu interesēt arī:

Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Kvalitātes speciālists/-e Atlīdzību departamentā
BTA Baltic Insurance Company AAS
Rīga
€ 1700 – 2000
Beigu termiņš: 22.04.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024