59
Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs
Laboratoriju akreditācijas nodaļas vadošā vērtētāja – nodaļas vadītāja asistents/-e

Valsts aģentūra "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" izsludina konkursu uz Laboratoriju akreditācijas nodaļas vadošā vērtētāja – nodaļas vadītāja asistenta amatu.

Aicinām mērķtiecīgu, atbildīgu, profesionālu un uz rezultātu orientētu komandas biedru, kuram uzticēsim dinamisku un valstiski nozīmīgu amatu valsts aģentūrā "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs".

Aģentūras mērķis ir nodrošināt Eiropas Savienības un starptautiskajām prasībām atbilstošas akreditācijas sistēmas darbību, sniedzot kvalitatīvus un uzticamus akreditācijas pakalpojumus atbilstoši tautsaimniecības vajadzībām, kā arī līdzdarboties valsts akreditācijas politikas izstrādē un tās ieviešanā.

Prasības pretendentam/-ei:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā, dabaszinātnēs vai inženierzinātnēs, kas papildināta ar zināšanām kvalitātes pārvaldības sistēmu jomā;
  • vismaz divu gadu darba pieredze medicīnas, dabaszinātņu vai inženierzinātnes jomā, pieredze laboratorijā, atbilstības novērtēšanā vai kvalitātes pārvaldības sistēmas nodrošināšanā;
  • auditēšanas prasmes, analītiska domāšana;
  • zināšanas par piemērojamajiem standartiem dažādās atbilstības novērtēšanas jomās;
  • zināšanas par kvalitātes pārvaldības sistēmas izstrādi un ieviešanu;
  • dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas prasmes;
  • komunikācijas un argumentācijas prasmes;
  • informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lietošanas prasmes;
  • labas angļu valodas un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi:

  • laboratoriju atbilstības novērtēšana;
  • ar akreditāciju saistīto lēmumu pieņemšana, iesniegumu izskatīšana;
  • metodiskā darbība.

Piedāvājam:

  • dinamisku un mūsdienīgu darba vidi, profesionālu un atbalstošu komandu;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas nacionālā un starptautiskā līmenī;
  • atalgojumu no 1253 līdz 1647 euro.

Pretendentiem dokumentus (motivētu pieteikumu un CV) iesniegt līdz 8.novembrim, nosūtot sadaļā "pieteikties" ar norādi "Konkurss-Laboratoriju akreditācijas nodaļas vadošais vērtētājs-nodaļas vadītāja asistents" vai Brīvības ielā 55 Rīgā, LV-1010).

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts aģentūra “Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs”, Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1010, tālrunis 67373051, e-pasts: pasts@latak.gov.lv.

PRASMES

Autovadītāja apliecības B vadītāja apliecība
Valsts valodas prasme Augstākā līmeņa 2.pakāpe (C2)
Izglītības līmenis Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1253 - 1647

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības iela 55

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu