23
BELSS SIA
EIROPAS FONDU PROJEKTU VADĪTĀJS
BELSS SIA
BELSS SIA

BELSS SIA

PIENĀKUMI:

  • Plānot, organizēt un vadīt Eiropas Savienības struktūrfondu, Eiropas Aizsardzības fonda, Latvijas Zinātnes padomes, Latvijas Aizsardzības ministrijas līdzfinansētus vai līdzvērtīgus projektus.
  • Sagatavot un noformēt projektu dokumentāciju atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
  • Piedalīties uzņēmuma pašfinansētos pētniecības un attīstības projektos.
  • Kontrolēt projekta izpildi atbilstoši noteiktajiem termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām.
  • Sadarboties un komunicēt ar uzraudzības iestādēm un citām saistītām organizācijām, iesniegt projekta starprezultātus, sagatavot un iesniegt visu nepieciešamo dokumentāciju uzraudzības iestādēm, tai skaitā progresu pārskatu sagatavošana.
  • Nodrošināt lietvedības dokumentu atsevišķu reģistrāciju.
  • Maksājumu pieprasījumu sagatavošana.
  • Citi ar projektu vadību saistīti darba uzdevumi.

PRASĪBAS:

  • Vismaz 2 gadu iepriekšējā pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu projektu ieviešanā, administrēšanā, uzraudzībā vai kontrolē.
  • Eiropas aizsardzības fonda projekta pārvaldība tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Izpratne par fondu projektu vadību un projektu vadības ciklu, projekta ietvaros veicamajām procedūrām, t.sk. atskaitēm vadošajam partnerim, kā arī izpratne un spēja labi orientēties LR un starptautiskajos normatīvajos dokumentos.
  • Izpratne par publiskā iepirkuma procesu un likumdošanu un spēja to lietot projekta ietvaros.
  • Izpratne par grāmatvedības un finanšu vadības pamatprincipiem (tai skaitā izpratne par projekta finanšu plūsmas plānošanu un maksājumu pieprasījumu sagatavošanā ), spēja to izmantot projekta ietvaros.
  • Izpratne par Eiropas Savienības fondu vadības sistēmu Latvijā.
  • Spēja analītiski izvērtēt procesus un to rezultātus.
  • Augsta atbildības izjūta, labas argumentācijas spējas.
  • Prasme strādāt komandā.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutvārdos).

PIEDĀVĀJAM:

  • Darba vietu stabilā un augošā uzņēmumā un profesionālā komandā, realizējot un apgūstot ES projektus.
  • Iespēju apmeklēt profesionālās attīstības kursus kvalifikācijas celšanai.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1500 EUR (bruto).

Lūdzam sūtīt CV sadaļā "pieteikties" ar norādi „Eiropas fondu projektu vadītājs/a līdz 05.11.2021. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: no 1500 EUR (bruto)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
BELSS SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.belss.lv