16
BELSS SIA
EIROPAS FONDU PROJEKTU VADĪTĀJA ASISTENTS
BELSS SIA
BELSS SIA

BELSS SIA

PIENĀKUMI:

  • Asistēšana ES fondu līdzfinansējuma projektu iesniegumu, biznesa plānu un pētījumu izstrādē.
  • Ievērot projekta aktivitāšu ietvaros īstenoto pasākumu izpildes terminus.
  • Piedalīties projekta aktivitāšu koordinēšanā.
  • Sagatavot atskaites, pārskatus par projekta darbību īstenošanas gaitu un sasniegtajiem rezultātiem.
  • Uzņēmuma pārstāvēšana komunikācijā ar valsts iestādēm un klientiem.
  • Organizēt projekta lietvedību, informācijas uzkrāšanu, apkopošanu atbilstoši lietu nomenklatūrai.
  • Strukturēt ar projekta īstenošanu saistītos dokumentus un nodrošināt to pieejamību projekta vadības grupas locekļiem un projekta uzraudzībā iesaistītajām institūcijām jebkurā projekta īstenošanas etapā.

PRASĪBAS:

  • Vēlama pieredze darbā ar Eiropas fondiem vai citu ārvalstu finanšu instrumentu līdzfinansēto projektu administrēšanu.
  • Vēlama pieredze projektu dokumentācijas, biznesa plānu vai pētījumu izstrādē.
  • Augstāka vai nepabeigta augstāka izglītība.
  • Spēja analītiski izvērtēt procesus un to rezultātus.
  • Spēja veidot kvalitatīvu un gramatiski pareizu saturu.
  • Augsta atbildības sajūta, neatkarība, spēja atrast atbilstošāko risinājumu.
  • Precizitāte, spēja strādāt komandā un veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutvārdos).
  • Labas plānošanas un darba organizēšanas prasmes.

PIEDĀVĀJAM:

  • Darba vietu stabilā augošā uzņēmumā un profesionālā komandā.
  • Iespēju apmeklēt profesionālās attīstības kursus kvalifikācijas celšanai.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto).

Lūdzam sūtīt CV sadaļā "pieteikties" ar norādi „Eiropas fondu projektu vadītāja asistents/e” līdz 05.11.2021. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: no 1000 EUR (bruto)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
BELSS SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.belss.lv