39
AKG Thermotechnik Lettland SIA
ENERGOPĀRVALDNIEKS

AKG ir Vācijas metālapstrādes uzņēmumu grupa, kas pārstāvēta 10 ražotnēs Vācijā, Francijā, Latvijā, Turcijā, Indijā, ASV, Brazīlijā un Ķīnā un ražo visā pasaulē pazīstamas augstas kvalitātes siltuma apmaiņas iekārtas un to sistēmas smagajai mašīnbūvei, agrotehnikai, auto, kompresoru, elektronikas industrijai un sadzīves iekārtām.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „AKG THERMOTECHNIK LETTLAND” (reģistrācijas Nr. 40003646836) Latvijā sekmīgi strādā jau kopš 2005.gada. Mūsu galvenais uzdevums - klientu prasību izpilde visaugstākajā kvalitātē!

Darbs AKG THERMOTECHNIK LETTLAND ir lieliska iespēja gūt pieredzi un veidot savu karjeru starptautiskā ražošanas uzņēmumā!

AKG THERMOTECHNIK LETTLAND
aicina pievienoties savai komandai

ENERGOPĀRVALDNIEKU

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt energopārvaldības sistēmas uzturēšanu, pilnveidošanu un atbilstību prasībām
  • veikt regulāru energosistēmas monitoringu, sekot resursu patēriņiem un komunicēt novirzes no normas
  • noteikt kritērijus un metodes operatīvajam darbam un kontroles pasākumiem, kas nodrošinātu energopārvaldības sistēmas efektivitāti
  • nodrošināt energoresursu efektivitātes pasākumu ieviešanu, lai veicinātu efektīvu enerģijas resursu izmantošanu
  • apzināt energoresursu piegādātājus, veikt cenu aptaujas un energoresursu iepirkumus
  • veicināt strādājošo izpratni par ergoefektivitātes politiku, mērķiem un uzdevumiem
  • sniegt teorētiskās un praktiskās konsultācijas, kā arī apmācības par energoefektivitāti

Prasības amatu pretendentiem:

  • augstākā izglītība atbilstošās inženierzinībās vai vides jomā
  • zināšanas par energopārvaldības jautājumiem, energoefektivitāti
  • prasme veikt enerģētikas izmaksu ietekmējošo faktoru analīzi
  • pieredze energopārvaldības sistēmas ieviešanā vai energoaudita veikšanā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • prasme noteikt prioritātes, patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, spēja organizēt un plānot savu darbu
  • laba latviešu valoda
  • vēlamas krievu sarunvalodas zināšanas
  • vācu un/vai angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru un datu apstrādē, prasme gatavot prezentācijas
  • iniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes

Mēs piedāvājam dinamisku un atbildīgu darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā Jelgavā ar iespēju veidot ilgtermiņa profesionālo karjeru, labus darba apstākļus un atalgojumu atkarīgu no pretendenta pieredzes sākot no 1800 eiro (bruto).

Savu motivācijas vēstuli un CV ar norādi „Aprīkojuma inženieris” lūdzam sūtīt līdz 2021.gada 1.novembrim sadaļā "pieteikties" vai pa pastu uz adresi AKG Thermotechnik Lettland, Aviācijas iela 34, Jelgava, LV-3004. Informācija pa tālruni 63012243 vai 63012206.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800

Papildu informācija: sākot no 1800 eiro (bruto)

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
63012243

AKG ir Vācijas metālapstrādes uzņēmumu grupa, kura ir pārstāvēta 13 ražotnēs Vācijā, Francijā, Latvijā, Turcijā, Indijā, ASV, Brazīlijā un Ķīnā un ražo visā pasaulē pazīstamas augstas kvalitātes siltuma apmaiņas iekārtas un to sistēmas smagajai mašīnbūvei, auto industrijai, kompresoru industrijai, agrotehnikai, elektronikas industrijai un sadzīves iekārtām.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „AKG THER...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.akg-gruppe.de