14
Siguldas novada pašvaldība
DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORS/-E

Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
aicina pievienoties komandai
DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORU
Informācijas tehnoloģiju nodaļā

Galvenie amata pienākumi:
• uzstādīt, konfigurēt un administrēt datortehniku, datortīklus, programmatūru un veikt nepieciešamo datortehnikas apkopi un atjauninājumu veikšanu;
• veikt sīkus datortehnikas un citu iekārtu (printeri, tīkla iekārtas, videonovērošanas iekārtas) remontdarbus;
• veikt esošās datortehnikas un datortīkla inventarizāciju un diagnostiku;
• piešķirt un anulēt pieejas lietotājiem informācijas sistēmās;
• uzstādīt, konfigurēt un administrēt datortīklu un videonovērošanas sistēmu komponentus;
• uzraudzīt datoru un datortīklu drošību un pretvīrusu aizsardzību;
• sniegt tehnisko atbalstu, apmācīt un konsultēt lietotājus IT jautājumos klātienē un attālināti.

Prasības pretendentiem:
• augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā (var būt pēdējo kursu students);
• vismaz 2 gadu pieredze datortehnikas un datortīklu ieviešanā, uzturēšanā un administrēšanā, kā arī IT lietotāju atbalsta sniegšanā;
• pieredze darbā ar MS Active directory, ugunsmūra, VPN, virtualizācijas un antivīrusa risinājumiem;
• pieredze darbā ar Mikrotik tīkla iekārtu uzstādīšanu, konfigurēšanu un administrēšanu;
• izpratne par IT drošības pamatjautājumiem;
• precizitāte un atbildības sajūta;
• labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodā;
• labas angļu valodas zināšanas profesionālās terminoloģijas pārzināšanai;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• pieredze darbā ar Citrix XEN un PROXMOX virtualizācijas risinājumiem;
• pieredze serveru administrēšanā ar Windows, Ubuntu un Synology server operētājsistēmām;
• Mikrotik sertifikācija;
• pieredzē darbā ar KeePass, Zabbix, SIEM un citiem IT pārvaldības un drošības risinājumiem.

Piedāvājam:

• iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis “Sigulda aizrauj!”;
• interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
• plašas izaugsmes iespējas IT jomā;
• atalgojumu 1223 euro (pārbaudes laikā) pirms nodokļu nomaksas;
• darba vietu Krimuldas un Inčukalna pagastu apvienības teritorija .

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 5.novembrim ar norādi “DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORS” nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 66909370.

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1223

Papildu informācija: atalgojumu 1223 euro (pārbaudes laikā) pirms nodokļu nomaksas;

Atrašanās vieta

    Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība .
66909370

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv