12
ADverts
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/ KRĀVĒJS
ADverts
ADverts

ADverts

Tipogrāfija "Adverts" aicina darbā Noliktavas darbinieku/ Krāvēju.

Piedāvājam:

• mēneša atalgojumu Krāvējam 1100-1500 bruto atkarībā no prasmēm un kvalifikācijas,
• darbu dienas maiņās (7.00-16.00 vai 10.30-19.30),
• darba vietu Rīgā, Dzelzavas ielā 124,
• veselības apdrošināšanu,
• apmācību,
• izaugsmes iespējas uzņēmumā.

Pienākumi:

• Produkcijas pievešana pie iekārtām, aizvešana, kārtošana atbilstoši darbu plānam,
• Palešu iekraušana, izkraušana, marķēšana, kārtošana,
• Gatavās produkcijas pakošana, plēvošana, marķēšana,
• Veikt citus palīgdarbus.

Prasības kandidātiem:

• loģiskā domāšana un prasme plānot savu darba procesu,
• atbildīga attieksme pret veicamo darbu,
• vēlēšanās iemācīties un spēja produktīvi strādāt,
• fiziskā noturība,
• vēlama B kategorijas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze.

Pieteikumu vai CV sūtiet sadaļā “Pieteikties”, vai zvaniet.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dzelzavas iela 124

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
ADverts .
Reklāmas aģentūra un tipogrāfija.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.adverts.lv