15
Siguldas novada pašvaldība
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs/-a

Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
aicina pievienoties komandai:
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāju - uz noteiktu laiku
Klientu apkalpošanas pārvaldē

Aicinām savā komandā atbildīgu un enerģisku personību, kam uzticēsim Klientu apkalpošanas nodaļas darba organizēšanu, pašvaldības un valsts sniegto pakalpojumu katalogu administrēšanu un pašvaldības elektronisko pakalpojumu attīstību, lai nodrošinātu kvalitatīvu Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanu.

Prasības pretendentiem:
• augstākā izglītība;
• pieredze klātienes klientu apkalpošanā ne mazāk kā 3 gadi;
• labas zināšanas informāciju tehnoloģiju jomā;
• vēlama darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādē;
• izpratne par valsts pārvaldes un pašvaldību darbu;
• prasme plānot un organizēt savu darbu;
• izcilas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• sadarbības prasmes komandā;
• valsts valodas zināšanas (t.sk. ortogrāfijas, interpunkcijas, sintakses un morfoloģisko prasību ievērošana) augstākajā līmenī;
• labas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī.

Galvenie pienākumi:
• plānot, organizēt un kontrolēt Klientu apkalpošanas nodaļas darbu, nodrošinot visu novada klientu apkalpošanas vietu darba nepārtrauktību;
• organizēt pašvaldības e-pakalpojumu pilnveidi un attīstību;
• uzturēt un administrēt pašvaldības pakalpojumu katalogu;
• aktualizēt informāciju vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.latvija.lv;
• veikt kvalitatīvu pašvaldības klientu apkalpošanu, sniedzot informāciju klātienē un attālināti par pašvaldības darbību, valsts un pašvaldības pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību;
• organizēt apmācības pašvaldības nodrošināto pakalpojumu un e-pakalpojumu lietojamībā;
• iniciēt efektīvus klientu apkalpošanas risinājumus;
• veikt darbu ar dažādām valsts pārvaldes un pašvaldības datubāzēm.

Piedāvājam:
• iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis ir „Sigulda aizrauj!”;
• draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;
• intensīvu un dinamisku darbu;
• profesionālās pilnveidošanās iespējas;
• sociālās garantijas;
• atalgojumu sākot no 1223 euro pirms nodokļu nomaksas.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs” līdz 2021.gada 4. novembrim sūtīt sadaļā PIETEIKTIES vai pasta adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Dokumentus šajā adresē var iesniegt arī personīgi.
Informācija uzziņām pa tālruni: 67970849 (Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Santa Sāra-Kukule).
Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1223

Papildu informācija: atalgojumu sākot no 1223 euro pirms nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība .
67970849

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv

Tev varētu interesēt arī:

Projektu apstrādes komandas vadītājs/-a
Giraffe360 SIA
Rīga
€ 4000 – 5000
Beigu termiņš: 27.04.2024
Sociālo darbinieku ( uz projekta laiku)
VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Rīga
€ 1350 – 1500
Beigu termiņš: 20.04.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024