14
Jurists
Jet Concierge Europe SIA
Jurists

Prasības kandidātiem

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē, jurista kvalifikācija;
- labas zināšanas komerctiesībās, civiltiesībās un darba tiesībās, kā arī izpratne par personu datu aizsardzību;
- vismaz 3 gadu profesionālā pieredze jurista darbā (pieredze aviācijas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību), vēlams starptautiskā uzņēmumā vai juridiskā birojā;
- pieredze līgumu, dokumentu, lietišķās sarakstes izstrādē un noformēšanā, vēlams plānošanas dokumentiem vai normatīvo aktu projektiem;
- teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, spēja tās pielietot dokumentu izstrādē un analīzē, dalībā sanāksmēs un sarunu vešanā;
- labas darba organizācijas un datorprasmes MS Office;

Darba pienākumu apraksts

Galvenie darba pienākumi:
- sniegt juridiskās konsultācijas uzņēmuma vadībai un darbiniekiem;
- sagatavot līgumu projektus, sarakstes dokumentus, rīkojumu dokumentus, pilnvarojuma dokumentus, iekšējos normatīvos aktus u.tml. dokumentus;
- pārstāvēt uzņēmuma intereses valsts, pašvaldību, tiesu varas, kā arī privātā sektora iestādēs gan Latvijā, gan ārvalstīs;
- sagatavot nepieciešamos dokumentus juridiskās izpētes veikšanai (Due Legal Diligence);
- aizstāt tiešo vadītāju prombūtnes laikā.

Mēs piedāvājam

- elastīgu darba laiku ar iespēju strādāt no mājām (atsevišķi vienojoties ar tiešo vadītāju);
- darba vieta Mārupē (Starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā) vai Jūrmalā (Dzintari);
- lielisku pieredzi strādājot vienā no lielākajiem aviācijas grupas uzņēmumiem Austrumeiropā;
- visas normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas;
- darba algu sākot no EUR 2000.00 brutto;
- interesantu darba vidi un jaukus, atsaucīgus kolēģus.

Darba uzsākšana nekavējoties!

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2021.gada 20.augustam CV Online sistēmā ar norādi “Pieteikums jurista vakancei”. Sazināsimies personīgi ar otrās kārtas pretendentiem 1 nedēļas laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Papildu informācija: visas normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    “Green Park 2”, Dzirnieku iela 26, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inga Ozoliņa
29155926

Jet Concierge Europe is a flight support company providing full scope of services for it's clients - executive and scheluled aircompanies:

- operations;
- groud handling arrangements;
- aviation fuel arrangements;
- catering arrangements;
- flight planning;
- travel management;
- crew management;
- crew training arrangements;
- consulting.

Uzņēmuma mājaslapahttp://ops.jce.aero