18
AUTOVADĪTĀJS/-A (B kat)
König Distribution AS

SIA "KONIG " ir viena no lielākajām tirdzniecības izplatītāju kompānijām Latvijā. Kā visā pasaulē plaši pazīstams preču ražotāju tirdzniecības marku pārstāvis, kompānija piedāvā kvalitatīvas un patērētāju atzītas pārtikas preces, sadzīves ķīmijas un saimniecības preces, kosmētikas preces.
SIA „Konig” piedāvā kandidēt uz amatu:

Autovadītāju (B kat)

Darba apraksts:
• Veikt preču piegādi līdz Klientam, nodrošinot savlaicīgu pasūtījumu piegādi;
• Iekraut un izkraut pasūtījumu ( pēc nepieciešamības);
• Pasūtījumu pieņemšana un izsniegšana no noliktavas;
• Uzturēt autotransportu atbilstošā darba kārtībā;
• Darba laiks darba dienās ( maiņas).

Prasības :
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• Precizitāte, punktualitāte un augsta atbildības sajūta;
• atbildības sajūta un laba pašdisciplīna;
• rūpīgums un precizitāte darba izpildījumā;
• spēja strādāt ātrā un dinamiskā vidē;
• fiziskā izturība;

Kompānija piedāvā:
• konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu Bruto no 60 līdz 67 Eur/darba dienā;
• dinamisku, stabilu un interesantu darbu vienā no lielākajām izplatītāju kompānijā Latvijā;
• Bezmaksas stāvvietu;
• Apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

CV un pieteikumu sūtīt sadaļā PIETEIKTIES!

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 7.5 - 8.38

Papildu informācija: konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu Bruto no 60 līdz 67 Eur/darba dienā;

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Konig SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.konig.lv

Tev varētu interesēt arī:

Zvanu centra klientu apkalpošanas speciālists/e
Lat Assist SIA
Rīga
€ 1000 – 1500
Beigu termiņš: 10.05.2024
OEM Projektu vadītājs/-a
Dinex Latvia SIA
Jelgava
€ 2500
Beigu termiņš: 26.04.2024
Investor Relations Associate
Eleving Group
Rīga
€ 1500 – 2000