33
Ieslodzījuma vietu pārvalde
Koordinators/-e

Ieslodzījuma vietu pārvalde izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amata vietu – Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.1.2.0/16/I/001 “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” koordinators/-e (profesijas kods – 2422 02) (1 vakance uz noteiktu laiku – līdz 2022.gada 31.decembrim ar iespējamu termiņa pagarinājumu līdz 2023.gada 31.decembrim)

Amata mērķis:
nodrošināt Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.1.2.0/16/I/001 “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” (turpmāk – Projekts) ikdienas norisi, plānoto mērķu un rezultatīvo rādītāju sasniegšanu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

• akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
• vēlama pieredze darbā ar ES fondu un citu ārvalstu finanšu instrumentu līdzfinansētajiem
projektiem;
• vēlama pieredze valsts pārvaldē;
• spēja strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
• labas latviešu valodas zināšanas mutiski un rakstiski;
• spēja orientēties Latvijas Republikas normatīvajos aktos projektu īstenošanas jomā;
• prasme uzklausīt citus, veidot efektīvu komunikāciju, atklātu un ētisku saziņu ar vadību,
kolēģiem, pakalpojumu sniedzējiem, publisko institūciju speciālistiem un klientiem,
izvēloties atbilstošus saziņas kanālus;
• spēja uzņemties atbildību, kā arī nodrošināt sava un citu darbinieku darba precizitāti un
kvalitāti, prasmes noteikt prioritātes, plānot, organizēt un kontrolēt, nodrošinot efektīvu
resursu izmantošanu;
• labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
• orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu;
• vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (SARS-CoV-2).

Amata pienākumi:

• sadarbībā ar projekta vadītāju īstenot Projektu;
• nodrošināt Projektam piešķirtā finansējuma izmantošanu atbilstoši budžetam un
normatīvajos aktos noteiktajiem principiem;
• sagatavot priekšlikumus grozījumiem Projektā un Projekta budžetā;
• paredzēt un identificēt riskus, kas var ietekmēt Projekta īstenošanu;
• attīstīt darba izpildes standartus Projekta īstenošanai, kā arī nodrošināt kvalitatīvu
informācijas apmaiņu ar Projektu saistītos jautājumos starp Projekta vadības un
īstenošanas personālu, kā arī citām Projektā iesaistītajām pusēm;
• nodrošināt informatīvo pārskatu sagatavošanu par Projekta Nr.9.1.3. īstenošanas progresu
un datu ievadi elektroniskā vidē;
• sniegt priekšlikumus paredzēto pasākumu pilnveidošanai, un Projekta vispārējās darbības
efektivitātes palielināšanai, piedalīties priekšlikumu izpildē.

Mēs piedāvājam:

• atbildīgu darbu profesionālā komandā;
• darbu valsts iestādē ar iespēju iegūt daudzpusīgu profesionālo pieredzi;
• atalgojumu atbilstoši 11.mēnešalgu grupai (1.kategorija – 1052 euro, 2.kategorija –1209
euro, 3.kategorija – 1382 euro, visos minētajos gadījumos - pirms nodokļu nomaksas);
• pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā
apmaksātajā atvaļinājumā;
• sociālās garantijas:
‣ veselības apdrošināšana;
‣ ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas;
‣ papildatvaļinājums atbilstoši novērtējuma rezultātiem – līdz 5 darba dienām;
‣ papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns
invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas;
‣ papildatvaļinājums - ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne
mazāk par vienu darba dienu;
‣ pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi;
‣ pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā
‣ speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumu
kompensācija līdz 50,00 EUR apmērā.
• iespēju piedalīties kvalifikācijas paaugstināšanas kursos;
• elastīgu darba laiku vai iespēju strādāt attālināti.

Pieteikuma dokumentus - motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV) un augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt pa pastu uz adresi Ieslodzījuma vietu pārvalde, Stabu iela 89, Rīga, LV-1009 vai sūtīt elektroniski sadaļā “Pieteikties” līdz 13.12.2021.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ieslodzījuma vietu pārvalde informē, ka:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2) datu pārzinis ir Ieslodzījuma vietu pārvalde, kontaktinformācija: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1052 - 1382

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Stabu iela 89

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.ievp.gov.lv