17
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
NFID MKN vadošais eksperts

(LIAA, reģ.Nr.90001739473)
izsludina konkursu uz

Norvēģijas finanšu instrumenta departamenta
Maksājumu kontroles nodaļas
vadošā eksperta amata vietu

(ierēdņa amats uz noteiktu laiku – līdz 2024.gada 31.decembrim)

LIAA savā komandā aicina profesionāli, kuru interesē iespēja strādāt ar uzņēmēju inovatīvajām idejām.

Mūsu vērtības

• Darbs kā misija sabiedrības labā
• Profesionalitāte un intelekts
• Kvalitāte
• Elastība

Piedāvājam

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
• Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus
(semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
• Mēnešalgu līdz 1382,00 EUR, atbilstoši noteiktajai kvalifikācijas kategorijai un
profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo 5 gadu laikā.
• Papildatvaļinājumu, papildu brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas
atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1
mēneša).
• Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu Rīgas centrā.

Galvenie amata pienākumi

• Vērtēt līdzfinansējuma saņēmēju maksājumu pieprasījumus, t.sk., progresa pārskatus.
• Vērtēt projektu iepirkumu dokumentāciju un gatavot atzinumus.
• Gatavot atskaites un pārskatus par Norvēģijas finanšu instrumenta programmas
izdevumiem.
• Veikt pārbaudes projektu īstenošanas vietās un gatavot pārbaužu ziņojumus.
• Sniegt konsultācijas līdzfinansējuma saņēmējiem, kas saistīti ar maksājuma pieprasījumu
sagatavošanu.
• Piedalīties iekšējo normatīvo aktu (iekšējo kārtību u.c. dokumentu) izstrādē un
aktualizēšanā.

Prasības pretendentiem

• Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.
• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (ekonomikā,
grāmatvedībā, finansēs) vai augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā
izglītība, kas papildināta ar nozarei atbilstošām mācībām.
• Darba pieredze maksājumu dokumentu izskatīšanā un darbā ar Eiropas Savienības fondu
projektiem tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Pieredze dokumentu izstrādāšanā un normatīvo aktu piemērošanā.
• Spēja apkopot, sistematizēt un analizēt lielu informācijas apjomu.
• Vēlamas zināšanas par Eiropas Savienības fondiem vai Norvēģijas finanšu instrumentu.
• Prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu.
• Teicamas latviešu valodas zināšanas.
• Vēlamas angļu valodas zināšanas.
• Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru un ar attālinātā darba risinājumiem
virtuālajā vidē.
• Augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam.
• B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021.gada 15.decembrim, pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtot sadaļā "pieteikties" ar norādi „NFID MKN vadošais eksperts” vai nosūtot pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442, vai iesniedzot personīgi.

Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, kā arī uzsākot pildīt amata pienākumus, uzrādīs derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi atbilstoši kārtībai ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.

Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.

Tālruņi uzziņām – 67039407, 67039403.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1382

Papildu informācija: līdz 1382,00 EUR

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
67039407

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un ...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv