19
BIROJA ADMINISTRATORE/-S
Smart Training SIA

Aicinām darbā vakara biroja administratori - kasieri, var būt students, darbs pēc mācībām.

Darba pienākumi:

  • Laipna klientu apkalpošana;
  • Darbs ar kases aparātu, karšu terminālu;
  • Materiālu pasūtīšana;
  • Rīkojumu sagatavošana.

Prasības kandidātiem:

  • Komunikabla, smaidīga un pozitīva personība;
  • Obligātas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Vēlama pieredze darbā ar kases aparātu;
  • Labas datorprasmes, pieredze darbā ar MS Office programmām un prasme rīkoties ar biroja tehniku;
  • Labas organizatoriskas un plānošanas prasmes;
  • Precizitāte un atbildība;
  • Prasme veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • Labu atalgojumu par labi padarītu darbu;
  • Draudzīgus, atsaucīgus un pozitīvi noskaņotus kolēģus;
  • Labus darba apstākļus pašā Rīgas centrā;
  • Starptautisku darba vidi;
  • Iespēju attīstīties un mācīties kopā ar mums.

Darba laiks:

Katru darba dienu no 17:00 – 21:30 un sestdienās no 9:00 – 13:30!

CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 315

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Elizabetes iela 65

Darba veids

  • Darbs pēc mācībām
  • Nepilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Zaiga Ošiņa

NH mācību centrs – viens no lielākajiem valodu un IT apmācību centriem Rīgā. Mēs izstrādājam un izmantojam šobrīd progresīvākās angļu valodas, IT tehnoloģiju un biznesa izglītības apmācību metodes.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nh.lv

Tev varētu interesēt arī:

General operatives
QED Recruitment Limited
Īrija
€ 13.87 – 15.95
Beigu termiņš: 25.07.2024
Klientu konsultants digitālo tehnoloģiju jomā
Latvijas Digitālais akselerators
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 15.05.2024
Klientu Pakalpojumu Daļas Pārstāvis/-e
Transcom WorldWide Latvia SIA
Latvija
€ 700 – 850
Beigu termiņš: 16.05.2024