22
ZENG SIA
BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS/-DZE
ZENG SIA
ZENG SIA

ZENG SIA

SIA “ZENG” būvniecības nozarē strādā vairāk nekā 10 gadus. Uzņēmuma darbības laikā ir izbūvēti, rekonstruēti un pārbūvēti tādi objekti kā dzīvojamās mājas, viesnīcas, restorāni, administratīvā ēka un ražošanas ēkas.

Uzņēmumam paplašinoties, aicinām pievienoties mūsu komandai:
BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGU/DZI

Pienākumi:

• Asistēt projektu komandai ikdienas procesā objektā;
• Izstrādāt vai spēt pārbaudīt, labot apakšuzņēmēja iesniegto ar būvniecības procesu saistīto dokumentāciju (segto darbu aktus, materiālu apstiprināšanas formas, fakta konstatācijas aktus u.t.t.);
• Būvdarbu žurnāla aizpildīšana, apakšuzņēmēju aizpildīšanas procesa kontrole;
• Ienākošo būvmateriālu uzraudzība, reģistrācija;
• Izpildīto būvdarbu kvalitātes kontrole un apjomu pārbaude;
• Apkopot informāciju par projektu gaitu u.c.

Prasības:

• Iesāktas vai pabeigtas studijas būvzinātnē, transportbūvju būvniecībā, enerģētikā un tml.;
• Labas latviešu valodas zināšanas;
• Augsta atbildības sajūta;
• Precizitāte un vēlme izzināt;
• Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
• Pamatprasmes darbā ar AutoCad;
• Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes.

Mēs piedāvājam:

• Atalgojumu par pilnu slodzi 1200.00 - 1600.00 bruto (atkarībā no pieredzes);
• Profesionāļu atbalstu;
• Kvalifikācijas celšanas iespējas;
• Draudzīgu kolektīvu un ārpus darba pasākumus.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1600

Papildu informācija: Atalgojumu par pilnu slodzi 1200 - 1600 bruto (atkarībā no pieredzes)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 AutoCAD

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
ZENG SIA
28641796

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zeng.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis /-e darbam ar metāla krāsām
KRASO
Rīga
€ 2400
Beigu termiņš: 03.05.2024
Korporatīvo klientu projektu vadītājs/-a
TVNET GRUPA SIA
Rīga
€ 1822 – 2113
Beigu termiņš: 08.05.2024
Pārdošanas projektu vadītājs/-a apdares materiālu segmentam
UPB AS
Rīga
€ 2000 – 5000