41
FILIĀLES VADĪTĀJS GULBENĒ
AD Baltic SIA

Paplašinoties, mēs aicinām savā komandā Filiāles vadītāju darbam Gulbenē:

Pienākumi:
- Filiāles darba plānošana un organizēšana,
- Klientu apkalpošanas speciālistu komandas veidošana, apmācība, attīstība un novērtēšana;
- Preču izvietošana un kārtības uzturēšana filiālē saskaņā ar uzņēmumā noteikto sistēmu;
- Klientu apkalpošana klātienē un telefoniski, pārdošanas veicināšana.

Prasības:
- Iepriekšējā darba pieredze auto nozarē vadošā amatā,
- Vēlama augstākā izglitība,
- Ļoti labas komunikācijas un pārdošanas prasmes, precizitāte un augsta atbildības sajūta,
- Labas latviešu un krievu valodas prasmes,
- Labas datorprasmes, pieredze darbā ar autorezerves daļu meklēšanas sistēmām.

Piedāvājam:
- Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
- Karjeras izaugsmes iespējas;
- Pievilcīgu atalgojuma un finansiālās motivācijas sistēmu, kas ir balstīta uz darba rezultātiem – no 1400 līdz 2200 EUR (bruto);
- Stabilitāti un sociālās garantijas;
- Īpašas atlaides auto rezerves daļām.

Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu - darba interviju. Iesniegtos personas datus izmantosim, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā sešus mēnešus vai līdz atlases procesa beigām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 2200

Atrašanās vieta

    Gulbene, Gulbenes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Kristīna Buluševa
26665058

SIA AD Baltic – starptautiska autodaļu vairumtirgotāju grupa Baltijas valstīs un Baltkrievijā. AD International – viens no lielākajiem autodaļu vairumtirgotājiem Eiropā, kas dibināts 1970. gadā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.adbaltic.lv