39
Onninen SIA
LIELO KLIENTU DARĪJUMU VADĪTĀJS/-A
Onninen SIA
Onninen SIA

Onninen SIA

SIA Onninen,
reģ.nr. LV40003197626
Aicinām darbā
LIELO KLIENTU DARĪJUMU VADĪTĀJU
darbam ar industriālajām un/vai infrastruktūras precēm

Darbs "zaļajā" epidemioloģiski drošajā vidē. Nepieciešams sadarbspējīgs sertifikāts.

Prasības:

• pieredze tirdzniecībā kādā no industriālo preču grupām, projektēšanā vai montāžā-
cauruļvadi / siltumtrases / sūkņi un sūkņu stacijas / noslēgarmatūra / metālapstrāde /
pārtikas industrijas inženiertīkli / ārējie tīkli;
• pieredze darbā ar ārzemju piegādātājiem;
• prasmes projektu vadībā;
• vēlama augstākā tehniskā izglītība;
• datora prasmes (Microsoft Office, Internet Explorer);
• labas komunikācijas spējas;
• labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• autovadītāja apliecība.

Pienākumi:

• uzņēmuma sortimentā esošo preču un projektu preču tirdzniecība;
• cenu piedāvājumu sagatavošana un darbs ar būvniecības projektiem;
• sadarbība ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste;
• projektu plānošana un kontrolēšana;
• darbs ar projektētājiem.

Piedāvājam:

• darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• interesantu darbu dažādu projektu realizēšanā;
• konkurētspējīgu atalgojumu (1500 līdz 2500 EUR bruto ) plus motivējošu ikmēneša un
gada piemaksu sistēmu;
• apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas;
• karjeras iespējas;
• dienesta automašīnu;
• veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstules sūtīt sadaļā "Pieteikties" ar norādi “LIELO KLIENTU DARĪJUMU VADĪTĀJS”.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti otrajā atlases kārtā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Onninen SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.onninen.lv

Tev varētu interesēt arī:

Office manager
Medsy, SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 20.04.2024
Account Manager
Decta SIA
Rīga
€ 2300 – 2300
Beigu termiņš: 19.04.2024
Produktu grupas vadītājs/-a
Reaton
Rīga
€ 1676 – 2096