12
Onninen SIA
TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTS/-E DARBAM LIELO KLIENTU PROJEKTU APKALPOŠANĀ
Onninen SIA
Onninen SIA

Onninen SIA

SIA Onninen,
reģ.nr. LV40003197626
Aicinām darbā

TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTU/-I DARBAM LIELO KLIENTU PROJEKTU APKALPOŠANĀ
(darbam ar elektroapgādes precēm)

Prasības:

• vidējā profesionālā vai augstākā izglītība ar būvniecību saistītā nozarē;
• datorprasmes (Microsoft Office, Internet Explorer);
• labas komunikācijas spējas.

Pienākumi:

• dokumentācijas sagatavošana materiālu piegādēm būvprojektos;
• tāmju/piedāvāju gatavošana;
• pasūtījumu noformēšana.

Piedāvājam:

• darbu stabilā un augošā starptautiskā uzņēmumā;
• interesantu darbu dažādu tehnisko projektu realizēšanā;
• apmācības iespējas;
• konkurētspējīgu atalgojumu, saistītu ar darba rezultātiem (1000 līdz 1700 EUR bruto ) plus
gada bonus;
• sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstules sūtīt sadaļā "Pieteikties" ar norādi “TIRDZNIECĪBAS ASISTENTS”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti otrajā atlases kārtā.

Darba laiks Pilna slodze

Darba vieta Onninen centrālais birojs, Rīgā, Dārzciema ielā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dārzciema iela

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Onninen SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.onninen.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 18.05.2024
Pārdošanas vadītājs/-a
Confero Technologies, SIA
Rīga
€ 3000
Beigu termiņš: 26.04.2024
Marketing Automation Specialist
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024