51
Rietumu Banka AS
Head of AML Quality Assurance / Kvalitātes nodrošināšanas procesa vadītājs/-a

Rietumu Bank is looking for a Head of AML Quality Assurance (Internal Control Department).

Main responsibilities:

- Manage the Quality assurance process in the Internal Control Department by performing random selective checks at all stages of customer monitoring (initial diligence, customer due diligence, enhanced customer due diligence course of business relationship, transaction monitoring and target due diligence, sanctions screening);
- Inform the Head of Department about the results of Quality assurance and make proposals for necessary improvements in the process;
- Participate in the training of employees with a view to improve the quality of due diligence and transaction monitoring and eliminate identified errors and shortcomings;
- Actively cooperate with the Heads of Divisions in the Internal Control Department with a view to achieve a common understanding of the progress of the process and of those aspects which require particular attention.

Requirements:

- Higher education in banking, finance, economics or law;
- Required work experience in in the field of AML in the banking or financial sector not less than 4 years, of which not less than 2 years in a senior position in the field of transaction monitoring;
- Excellent knowledge of Latvian, Russian and English, oral and written;
- Compliance with the requirements of Section 34.5 of the Credit Institutions Law.

Kvalitātes nodrošināšanas procesa vadītājs/-a Iekšējās kontroles pārvaldē

Galvenie pienākumi:
- Vadīt kvalitātes nodrošināšanas procesu Iekšējās kontroles pārvaldē, veicot izlases pārbaudes visos klientu uzraudzības posmos (pirmsākuma izpēte, klientu izpēte un padziļināta izpēte darījumu attiecību laikā, darījumu uzraudzība un mērķa izpēte, sankciju skrīnings);
- Informēt pārvaldes vadītāju par kvalitātes nodrošināšanas rezultātiem un sniegt priekšlikumus par nepieciešamiem uzlabojumiem procesā;
- Piedalīties darbinieku apmācībās ar mērķi uzlabot izpētes un darījumu uzraudzības kvalitāti un novērst identificētas kļūdas un trūkumus;
- Aktīvi sadarboties ar pārvaldei pakļauto struktūrvienību vadītājiem ar mērķi panākt vienotu izpratni par procesa gaitu un tiem aspektiem, kuriem ir japieverš īpaša uzmanība.

Prasības:
- Augstākā izglītība banku darbībā, finansēs, ekonomikā vai jurisprudencē;
- Obligāta darba pieredze NILLTPFN jomā banku vai finanšu sektorā ne mazāk par 4 gadiem, no tiem – ne mazāk par 2 gadiem vecākā amatā darījumu uzraudzības jomā;
- Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, mutvārdos un rakstos;
- Atbilstība Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3000 - 4000

Atrašanās vieta

    Latvija
    Vesetas 7, Riga, LV-1013

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilze Birzniece
67025555

Piedāvājam darbu vienā no vadošajām un prestižākajām bankām Baltijas valstīs - Rietumu Bankā. Ir pagājuši 29 gadi kopš dibināta Rietumu Banka. Šajā laikā mēs esam veikuši garu ceļu: sākot no nulles, esam iekarojuši stabilas pozīcijas kā Latvijas, tā arī ārvalstu finanšu tirgos. Šodien Rietumu Banka ir viena no lielākajām Latvijas bankām un neapšaubāms līderis korporatīvo klientu un turīgo privātpersonu apkalpošanas sfērā. AS "Rietumu Banka", reģ. Nr. 40003074497, juridiskā adrese Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013, Latvija, tālr. 67025555, turpmāk – Banka, ir amata pretendentu personas datu pārzinis. Banka apstrādā pretendenta identifikācijas datus, kontaktinformāciju, kā arī ziņas par izglītību un profesionālo pieredzi, kas ir ietvertas pieteikumā vai iegūtas darba intervijas laikā, ar mērķi veikt personāla atlasi. Datu apstrāde ir balstīta uz pretendenta izteikto vēlmi piedalīties amata konkursā, bankas leģitīmo interesi izvērtēt pretendentu, kā arī normatīvo aktu prasībām darba tiesību jomā. Banka glabā informāciju par pretendentu 6 mēnešus no pieteikuma iesniegšanas dienas, ņemot vērā Bankas leģitīmo interesi saglabāt ziņas par konkursa gaitu. Ciktāl to paredz normatīvie akti, pretendentam ir tiesības pieprasīt Bankai savu personas datu labošanu, dzēšanu, iebilst pret savu personas datu apstrādi vai ierobežot to, piekļūt saviem personas datiem, tiesības uz personas datu pārnesamību, tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, kā arī tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā. Pieprasījumi saistībā ar personas datu apstrādi ir jāadresē Bankai rakstveidā. Dalība amata konkursā un ziņu sniegšana par sevi ir brīvprātīga. Nepietiekama informācija par pretendentu var ierobežot viņa iespēju piedalīties vai izturēt konkursu. Ja Banka nesazinās ar pretendentu 1 mēneša laikā no pieteikuma iesniegšanas dienas, tiek uzskatīts, ka pretendents nav izturējis konkursu un ir saņēmis Bankas atteikumu nodibināt ar viņu darba tiesiskās attiecības.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.rietumu.lv