37
Satura pārvaldnieks internet-veikalā
ELKOR
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Aicinām komandā satura pārvaldnieku ELKOR internet-veikalā, kura pārvaldībā būs ideālas produktu kartes izveide katrai kategorijai.

Pienākumi:
⦁ Pilnīga atbildība par visu tīmekļa vietnes saturu - tā kvalitāti, kvantitāti, atbilstību, pilnīgumu un informācijas ievadīšanas savlaicīgumu;
⦁ Vietnes papildināšana ar produktu saturu un kataloga struktūru - fotoattēliem, video, aprakstiem, īpašībām u. c. - procesa vadība un optimizācija;
⦁ Organizēt un vadīt komandas darbu: fotogrāfs, modeļi, satura menedžeri, ārštata darbinieki;
⦁ Sadarbība ar iepirkumu nodaļu un citiem uzņēmuma departamentiem;
⦁ Meklēt un ievest jaunus projektu attīstības punktus - satura izstrāde, papildināšana, bagatināšana, datu optimizācija;
⦁ Uzraudzīt izpildes termiņus, veikt atskaites.

Prasības:
⦁ Obligāta pieredze e-komercijas projektos;
⦁ Pieredze satura nodaļas vadīšanā vidēji lielos vai lielos interneta veikalos;
⦁ Prasmes darbā ar CMS sistēmām, Excel un ar foto un grafikas redaktoriem;
⦁ Spēja strādāt ar lieliem datu apjomiem (mums ir vairāk nekā 100 000 SKU);
⦁ Pamata zināšanas par HTML un CSS;
⦁ Priekšstats par SEO optimizācijas pamatprincipiem;
⦁ Augsts komunikācijas un rakstītprasmes līmenis, uzmanība pret detaļām.

Mēs piedāvājam:
⦁ Aizraujošu darbu stabilā uzņēmumā;
⦁ Atsaucīgus kolēģus un dinamisko darba vidi;
⦁ Darba samaksu sākot no 1250 EUR bruto;
⦁ Visas sociālās garantijas (apmaksātus atvaļinājumus, slimības lapas, pabalstus utt);
⦁ Bezmaksas stāvvietu 24/7 ELKOR teritorijā;
⦁ ELKOR darbinieka priekšrocības pēc pārbaudes laika.

Paldies par dalību!

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt ELKOR mājas lapā, sadaļā ELKOR kompānijas privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1250

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības gatve 201

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel CMS HTML CSS Adobe Photoshop

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
. ELKOR
67070711

ELKOR ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.elkor.lv

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais/-ā informācijas sistēmu administrators/-e
Citadele banka AS
Latvija
€ 1300 – 1300
Beigu termiņš: 01.05.2024
Tehniskā atbalsta speciālists/-e
OptiCom SIA
Rīga
€ 1200 – 2500
Beigu termiņš: 22.04.2024
Iepircēju no vietējiem piegādātājiem
Capital AS
Rīga
€ 1300 – 1800
Beigu termiņš: 03.05.2024