28
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (aizvietotājs) RĪGĀ
König Distribution AS

A/S „KONIG DISTRIBUTION ” ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija ar pieredzi tirdzniecībā jau kopš 1994. gada. Kompānija ar savu stabilitāti un profesionalitāti ieņem līdera pozīcijas Latvijas tirgū, nepārtraukti turpinot dinamisku attīstību un pilnveidi.

Tirdzniecības pārstāvja/es (aizvietotāja) vakanci (Rīga un reģionā)

Darba apraksts:

  • Nodrošināt tirdzniecības procesu un pārdošanas pieaugumu
  • Profesionāla strukturēta produkta prezentēšana klientiem
  • Klientu regulāra apmeklēšana, pārdošanas procesa nodrošināšana, pasūtījumu pieņemšana
  • Palielināt pārdošanas apjomus esošo klientu tīklā
  • Regulāri apkopot, izvērtēt un analizēt tirgus situāciju

Prasības:

  • Pieredze ( FMCG) tirdzniecības jomā
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darba dienu
  • Latviešu un krievu valodās zināšanas
  • Pieredze darbā ar datoru
  • Labas komunikācijas spējas un lielas atbildības sajūta
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā:

  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā
  • Draudzīgu kolektīvu
  • Sociālās garantijas
  • Labu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Apmācības un izaugsmes spējas
  • Normālu darba laiku no 8:30 līdz 17:30

Mēneša alga € 980 – 1400 pirms nodokļu nomaksas
CV un pieteikumu sūtīt sadaļā PIETEIKTIES!

Mēs pateicamies par interesi visiem, kas pieteiksies. Personīgi sazināsimies tikai ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Konig Distribution AS

A/S „KONIG DISTRIBUTION” ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija ar pieredzi tirdzniecībā jau kopš 1994. gada. Kompānija ar savu stabilitāti un profesionalitāti ieņem līdera pozīcijas Latvijas tirgū, nepārtraukti turpinot dinamisku attīstību un pilnveidi.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.konig.lv

Tev varētu interesēt arī:

Transporta koordinators/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1900 – 2100
Beigu termiņš: 09.05.2024
Prečzine (-is)
Capital AS
Rīga
€ 900 – 1400
Beigu termiņš: 04.05.2024
Administrators/-e
Olivia Clinic SIA
Rīga
€ 7.5 – 7.5
Beigu termiņš: 03.05.2024