38
Latvijas Televīzija VSIA
TV komunikāciju inženieris

VSIA “Latvijas Televīzija” ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus – jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:

TV komunikāciju inženieri

Galvenie pienākumi:
• Piedalīties aparatūras izvēršanā un savākšanā, papildus aparatūras pieslēgšanā un sagatavošanā darbam televīzijas translāciju vietās;
• Nodrošināt televīzijas, audio, IT tehnikas pilnvērtīgu izmantošanu;
• Veikt tehnikas profilaktisko apkopi, parametru mērījumus, regulēšanu un remontus saskaņā ar aparatūras ražotāja servisa instrukcijām.

Prasības:
• Augstākā vai vidējā speciālā izglītība IT, elektronikā vai citā atbilstošā jomā;
• 2-3 gadu darba pieredze ar elektroniku saistītu profesiju jomā;
• Spēja reaģēt nestandarta situācijās un uzņemties atbildību;
• Sniegt rekomendācijas darba uzlabošanai un attīstībai;
• Labas saskarsmes spējas;
• Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
• Darbu sabiedriskajā medijā ar bagātīgu vēsturi, radošiem kolēģiem un skaidrām vērtībām;
• Sociālās garantijas, stabilu atalgojumu un apmācības profesionālo zināšanu celšanai;
• Pilnas slodzes darba laiku pēc slīdošā grafika saskaņā ar ražošanas nepieciešamību;
• Atalgojumu - stundas likmi no 7 EUR (bruto).

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 11.06.2022.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 7

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Uzņēmuma mājaslapahttps://ltv.lsm.lv/lv/par-ltv