46
HR Administrators/-e
Printful Latvia AS

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem pasaulē.
Ja vēlies strādāt dinamiskā, mūsdienīgā un motivējošā vidē, Printful ir īstā vieta tev. Meklējam prasmīgu HR Administratori/-u, kas ar savām zināšanām, pieredzi un idejām palīdzēs mūsu komandai gūt panākumus.

Tavi pienākumi

  • atbalstīt darbiniekus ar personālvadību saistītiem jautājumiem
  • administrēt un uzturēt personāla datus HRIS programmā un veikt dokumentāciju atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām
  • organizēt jauno darbinieku ievadīšanu darbā
  • sadarboties ar grāmatvedību, nodrošinot nepieciešamos datus algu aprēķinam
  • darbinieku labumu administrēšana (veselības apdrošināšana, papildu atvaļinājumu dienas u.c. gadījumi)
  • izstrādāt un uzturēt personālvadības politikas un procedūras
  • sagatavot atskaites uzņēmuma vadībai

No tevis sagaidām

  • darba pieredzi administratīvā amatā (pieredze personālvadības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību)
  • zināšanas par LR likumdošanu, kas regulē darba tiesiskās attiecības tiks uzskatīta par priekšrocību
  • izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutvārdu)
  • labas laika plānošanas prasmes, spēja vienlaicīgi strādāt ar dažādiem projektiem
  • precizitāti un atbildības sajūtu
  • lieliskas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • radošu pieeju problēmu risināšanā un zināšanas par personālvadības procedūrām un politikām
  • labas zināšanas darbā ar Excel, G-Suite
  • pieredze darbā ar personālvadības programmas (vēlams Workday) un spēja ātri apgūt jaunas programmas
  • uz klientu vērsta pieeja un rezultātiem orientēta personība

Mēs piedāvājam

  • mēnešalgu 1200–1400 eiro bruto atkarībā no pieredzes, izglītības un prasmēm
  • darbam nepieciešamo aprīkojumu – strādā Windows vai Mac vidē
  • iespēju mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgā
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā no Vairāk Saules u. c. restorāniem
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • iespēju katru gadu 90 dienas strādāt ārzemēs
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem
  • veicināt profesionālo izaugsmi (konferences, semināri, mentorings, vieslekcijas)
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.
Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV angļu valodā!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Ilze Vasiļjeva

Printful piedāvā apdrukas, dizaina, foto un video pakalpojumus visiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Kopš dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši 40 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 19.05.2024
Lietvedis/-e RTU Doktorantu studiju nodaļā
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 08.05.2024
Tālākizglītības un profesionālās pilnveides projektu vadītājs/-a
LU Rīgas Medicīnas koledža
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 22.04.2024