37
Osama UAB filiāle Osama Distributors
Eelektroiekrāvēja vadītājs

Viena no lielākajām distribūcijas kompānijām Latvijā – “Osama Distributors”, kas pārstāv tirgū tādus zīmolus kā Tymbark, Kubuš, Nestea, Venden, LaFesta, Lubella, Calvo, Kronis, Rundāle, Lipton, FINI, Dolfin, Blanx, Biorepair, Regina utt.

meklē elektroiekrāvēja vadītāju

Pienākumi:

  • preces iekraušana un izkraušana;
  • preces pārvietošana pa noliktavu;
  • tīrības un kārtības uzturēšana noliktavā;
  • dalība preču inventarizācijās.

Prasības:

  • darba pieredze līdzīgā amatā;
  • spēja strādāt fiziski, ātri un atbildīgi;

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • profesionālu komandu un atbalstu darba procesā;
  • ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu no 1000 eur līdz 1500 eur (pirms nodokļu nomaksas)
    atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes, kvalifikācijas un kompetencēm.

Darba laiks: 10:00-19:00

CV sūtīt sadaļā "pieteikties" ar norādi “Elektroiekrāvēja vadītājs”.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze