21
Apollo group
Restorāna darbinieks Vapiano Origo

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 4.5 - 6.7

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga, Stacijas laukums 2

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
Liāna Haritonova
Vapiano ir strauji augoša, starptautiska restorānu ķēde, kas pieder lielākajai Igaunijas izklaides grupai APOLLO GROUP, kura darbojas visā Baltijā un Somijā.

Vakance restorāna darbinieks -

Pienākumi:
• Kvalitatīvi apkalpot restorāna viesus, ievērojot klientu apkalpošanas standartu
• Uzturēt tīru un kārtīgu savu darba vietu
• Organizēt savu darbu
• Iespēja strādāt maiņu grafikā

Prasības:
• Labas komunikācijas un pārdošanas prasmes;
• Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
• Iniciatīva un vēlme sasniegt rezultātu.

Mēs piedāvājam:
• Darbu starptautiskā uzņēmumā;
• Pilnveidot pieredzi un paaugstināt kompetences;
• Apmaksātas apmācības;
• Jaunu un spēcīgu komandu;
• Konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu;
• Apollo group darbinieku lojalitātes programmu.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vapiano.lv