17
Konsultants/-e bērnu rotaļlietu nodaļā
ELKOR
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Konsultants/-e bērnu rotaļlietu nodaļā u/v Elkor Plaza.

Pienākumi:
- Klientu laipna apkalpošana un preču pārdošana;
- Kārtības uzturēšana nodaļā;
- Preces izlikšana veikalā ievērojot uzņēmuma standartus.

Prasības:
- Pārdošanas talants;
- Vēlme strādāt ar bērniem un viņu vecākiem;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:
- Atalgojumu pārbaudes laikā 750 EUR neto (pēc nodokļu samaksas);
- Elastīgu darba grafiku;
- Mūsdienīgus darba apstākļus;
- ELKOR darbinieka priekšrocības.

Paldies par dalību.

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt ELKOR mājas lapā, sadaļā ELKOR kompānijas privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1045

Papildu informācija: Ir paredzēta bonusa sistēma.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības gatve 201

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
ELKOR .
67070707

ELKOR ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.elkor.lv