64
Work In LLC
ADMINISTRATORS TULKOŠANAS BIROJĀ
Work In LLC
Work In LLC

Work In LLC

Prasības kandidātiem

Littera24 - tulkošanas uzņēmums, kas sniedz privātiem un korporatīviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu jau 12 gadus, kas saistīts ar valodu tulkošanas pakalpojumiem Baltijas valstīs un visā pasaulē. Sakarā ar paplašināšanos uzaicina jaunu komandas biedru darbā

ADMINISTRATORS / KOORDINATORS

Tulkošanas projektu administratora amats ir atbildīgs par sekmīgu tulkošanas pasūtījumu pārvaldību, koordinēšanu un nodošanu klientam.
Ja tev patīk valodas, komunikācija ar klientiem un administratīvais darbs, tad pievienojies mūsu komandai.

Tavi galvenie pienākumi:
• Pasūtījumu pieņemšana, reģistrācija, apstrāde, nodošana klientam.
• Pasūtījumu izpildes plānošana un uzraudzība.
• Pasūtījumu termiņu, cenu saskaņošana, jautājumu sniegšana klientiem.
• Pasūtījumu pārbaude galīgai piegādei klientiem.
• Dokumentu apliecināšana pie notāra.
• Darbs ar dažādām datorprogrammām.
• Efektīva komunikācija ar klientiem, piegādātājiem un partneriem, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Prasības:

• Pieredze klientu apkalpošanā vai līdzīgā jomā.
• Darba pieredze ar dokumentiem, e-pastiem, zvaniem.
• Spēcīga mutiskā un rakstiskā rakstpratība angļu, latviešu valodā.
• Krievu valoda vismaz sarunvalodas līmenī.
• Tu esi atbildīgs, precīzs, tev viss ‘’iet kā pa diedziņu’’.
• Tev ir spēja veikt vairākus uzdevumus, noteikt prioritātes un saglabāt mieru zem spiediena.
• Tu esi mērķtiecīgs, elastīgs, orientēts uz rezultātu.
• Tev ir motivācija strādāt stabilā uzņēmuma ilgtermiņā.
• Tev ir spēcīgas datorprasmes (Microsoft Office).
• Tu esi optimists ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Priekšrocības būs, ja Tev ir:
• Augstākā filoloģijas izglītība.
• Pieredze tulkošanas jomā.
• Pieredze ar CAT rīkiem.

Ko mēs Tev piedāvājam:

• Stabilu darbu starptautiskajā uzņēmumā.
• Interesantu darbu un komunikāciju ar cilvēkiem no visas pasaules.
• Algu no 1000 - 1300 EUR bruto mēnesī atkarībā no tavas pieredzes.
• Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas.
• Veselības apdrošināšanu (ieskaitot sportu, jogu).
• Visas sociālās garantijas.
• Apmaksāts ikgadējais atvaļinājums 2 reizes gadā.
• Spēļu vakari, komandas saliedēšanas pasākumi, ballītes un picas.
• Mobilais tālrunis un apmaksāti mobilie sakari.
• Iespēju strādāt dažas dienas mēnesī no mājām pēc pārbaudes laika beigām.
• Atsaucīgu attieksmi no vadības.
• Saīsinātas piektdienas.
• Aprīkotu darba vietu Rīgas centrā, Brīvības ielā 144..

Gaidām tavu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brivibas Street 144

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Word

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
22479424

WORK IN is an international recruitment company in Latvia that provides professional recruitment services, staff leasing, payroll services to employers in Latvia, Europe and all over the world.

WORK IN agency was created in 2010. WORK IN has a stable leading position among Latvia’s recruitment service providers.

Uzņēmuma mājaslapahttp://littera24.com

Tev varētu interesēt arī:

Datu ievades operatore/-s
Eiroplasts SIA
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 20.04.2024
Biroja administrators/-e - Lietvedis/-e
FN-Serviss SIA
Rīga
€ 1300 – 1600
Beigu termiņš: 25.04.2024
Datu ievades speciālists/-e Ekspluatācijas dienestā
Latvijas Mobilais Telefons
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 28.04.2024