26
SEMARAH Hotel Management
Istabenis/e

Prasības kandidātiem

Prasmes:
- izglītība ne zemāka par vidējo;
- latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
- spēja strādāt komandā;
- godīgums, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- pieredze līdzvērtīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumu apraksts

Darba apraksts:
- uzkopt viesu istabas atbilstoši viesnīcas servisa standartiem;
- rūpēties par tīras vides uzturēšanu un viesu kvalitatīvu apkalpošanu.

Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam:
- darba vietu Jūrmalā ar labiem darba apstākļiem, un mūsdienīgu darba vidi;
- pilna laika maiņu darbu saskaņā ar grafiku;
- atalgojumu atbilstoši paveiktajam darbam, prēmijas un sociālās garantijas;
- daļēji apmaksātas pusdienas, veselības apdrošināšanu;
- draudzīgu un radošu kolektīvu.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 4.8

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Bulduru prospekts 64/68

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inga Neimane

Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca "Lielupe", vēsturiski nozīmīga viesnīca "Metropole" un elegantā dizaina viesnīca "Grand Poet" Rīgā. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.