13
Klientu konsultants/-e ELEKTRONIKAS nodaļā
ELKOR
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Pienākumi:

  • Klientu laipna apkalpošana un preču pārdošana;
  • Kārtības uzturēšana nodaļā;
  • Preces izlikšana veikalā ievērojot uzņēmuma standartus.

Prasības:

  • Pieredze elektronikas tirdzniecībā;
  • Izcilas komunikācijas prasmes;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Elastīgu darba grafiku;
  • Bezmaksas stāvvietu un ELKOR darbinieka priekšrocības.

Lūdzam sūtīt savu CV uz cv@elkor.lv

Paldies par dalību!

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt ELKOR mājas lapā, sadaļā ELKOR kompānijas privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 950 - 2000

Papildu informācija: Ir paredzēta bonusa sistēma.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības gatve 201

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
. ELKOR
67070707

ELKOR ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.elkor.lv

Tev varētu interesēt arī:

IT atbalsta speciālists/-e
All Media Latvia
Rīga
€ 8 – 10
Beigu termiņš: 08.05.2024
Farmaceits/e un Farmaceita asistents/e Maltā
Sentor Farm aptiekas AS
Malta
€ 1000 – 1600
Beigu termiņš: 20.04.2024
Avionikas inženieris/-e
Pelegrin SIA
Rīga
€ 2500 – 3000