10
Pārdevējs konsultants/-e Via JURMALA OUTLET VILLAGE - ELKOR PLAZA Outlet
ELKOR
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Piedāvājam darba vietu pārdevējam/konsultantam vienīgajā iepirkšanās outlet ciematā Baltijā - Via Jurmala Outlet Village ”ELKOR PLAZA OUTLET”.

Pienākumi:

- Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana;
- Laipna klientu apkalpošana.

Prasības:
- Aktīva iesaistīšanās komandas darbā;
- Teicamas komunikācijas spējas;
- Latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:
- Vēlme pilnveidot zināšanas un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
- Darba atalgojumu sākot no 975 EUR bruto;
- Iespēju fleksibli apvienot darbu ar citām savām ikdienas gaitām un interesēm;
- Izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- ELKOR darbinieka priekšrocības pēc pārbaudes laika - atlaides visos Elkor tīkla veikalos.

Lūdzam sūtīt savu CV uz norādīto e-pastu.
Paldies par dalību.

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt ELKOR mājas lapā, sadaļā ELKOR kompānijas privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 975

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Jaunā iela 12, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
ELKOR .
67070707

ELKOR ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.elkor.lv