33
Latvijas Televīzija VSIA
Vadības asistents

VSIA “Latvijas Televīzija” ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus – jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:

Vadības asistenti/-u

Galvenie pienākumi:
• Korespondences, zvanu un e-pastu apkalpošana un koordinēšana;
• Lietvedības dokumentu izstrāde un lietvedības organizēšana;
• Sapulču un sanāksmju protokolēšana;
• Komandējumu, darījumu tikšanās plānošana un organizēšana;
• Atbalsta sniegšana citām uzņēmuma struktūrvienībām;
• Kontrolēt dokumentu apstrādi un sagatavošanu nodošanai arhīvā;
• Koordinēt projektus (Korporatīvā sociālā atbildība, Ilgtspējas indekss, standartu ieviešana (piemēram, ISO));
• Citi administratīvie un organizatoriskie uzdevumi.

Prasības:
• Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā;
• Pirmā līmeņa augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
• Labas komunikācijas prasmes gan mutiski, gan rakstiski;
• Prasme organizēt un plānot savu darba laiku;
• Precizitāte darba izpildē un atbildības sajūta;
• Labas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
• Ļoti labas datorprasmes (MS Office) un pieredze darbā ar biroja tehniku;
• Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas Korporatīvās sociālās atbildības, Ilgtspējas indeksa, standartu ieviešanas (piemēram, ISO) jomā un pieredze darbā ar elektroniskām dokumentu uzskaites sistēmām.

Piedāvājam:
• Darbu sabiedriskajā medijā ar bagātīgu vēsturi, radošiem kolēģiem un skaidrām vērtībām;
• Sociālās garantijas, stabilu atalgojumu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
• Atalgojumu – 1100 EUR (bruto).

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 10.07.2022.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://ltv.lsm.lv/lv/par-ltv

Tev varētu interesēt arī:

B2B Pārdošanas speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Ādaži
€ 2400
Beigu termiņš: 25.04.2024
Internal Controls and Risk Management Specialist
GoCardless
Rīga
€ 2600 – 3300
Beigu termiņš: 15.05.2024
Projektu koordinators
DelfinGroup AS
Rīga
€ 1800 – 2300