38
Arco Real Estate SIA
Nekustamo īpašumu aģenti darbam īres nodaļā

"ARCO REAL ESTATE" savā profesionāļu komandā aicina nekustamo īpašumu aģentus darbam īres nodaļā.

Galvenie pienākumi:

• Īres objektu meklēšana
• Komunikācija ar īpašniekiem un potenciālajiem īrniekiem
• Īres objektu apskašu organizēšana
• Darījumu noformēšana
• Komunikācijas uzturēšana ar klientu pēc darījuma

Prasības:

• Vēlme iesaistīties nekustamo īpašumu biznesā
• Patstāvīgums, disciplinētība, atbildība
• Vairāku svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
• Komunikāciju prasmes
• Spēja radīt uzticamību darījuma iesaistītajām pusēm
• Drosme dibināt jaunus kontaktus

Piedāvājam:

• Mūsdienīgu biroju Rīgas centrā
• Darbu atpazīstamā un uzticamā uzņēmumā
• Elastīgu darba laiku
• Neierobežotas peļņas iespējas
• Aizraujošu, dinamisku un mainīgu darba ikdienu
• Atsaucīgu un zinošu kolēģu padomus
• Iespēja pašam plānot savu laiku
• Atalgojumu no 300 līdz 2 000 eiro

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties" līdz 2022. gada 29. jūlijam.

“ARCO REAL ESTATE” ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā “ARCO REAL ESTATE” nepārtraukti attīstās un sekmē darbinieku profesionālo izaugsmi, tādējādi palielinot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļūstot par vadošo pakalpojumu sniedzēju nozarē. Šobrīd uzņēmums, kurā nodarbināti vairāk nekā 50 kvalificēti speciālisti, pakalpojumus sniedz Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur Latvijā, klientiem piedāvājot nekustamo īpašumu starpniecības, vērtēšanas un konsultāciju pakalpojumus.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 300 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

ARCO REAL ESTATE ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā ARCO REAL ESTATE nepārtraukti attīstās un sekmē darbinieku profesionālo izaugsmi, tādējādi palielinot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļūstot par vadošo pakalpojumu sniedzēju nozarē. Šobrīd uzņēmums, kurā nodarbināti vairāk nekā 50 kvalificēti speciālisti, pakalpojumus sniedz Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur Latvijā, klientiem piedāvājot pilnu servisu dažādos nekustamo īpašumu segmentos.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.arcoreal.lv

Tev varētu interesēt arī:

Veikala vadītājs/-a Rēzeknē
Multum SIA
Rēzekne
€ 1100
Beigu termiņš: 20.04.2024
Apdrošināšanas speciālists
KREISS SIA
Mārupe
€ 1250 – 1400
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs/-a
Mūsa Motors Rīga SIA
Rīga
€ 1500 – 3000