19
Direktora vietnieks
Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale"

Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā

aicina darbā DIREKTORA VIETNIEKU

Prasības pretendentam:
-otrā līmeņa augstākā izglītība sociālajā darbā vai sociālo zinātņu jomā (vēlams tiesību zinātnē);
-pieredze darbā institūcijās, kas sniedz sociālos pakalpojumus vai darba pieredze sociālajā sistēmā vai ar sociālajiem pakalpojumiem saistītā jomā, un pieredze sociālā darba jomā ne mazāk kā vienu gadu, tiks uzskatīta par priekšrocību;
-pieredze, kas pielīdzināma nodaļu darba vadībā vai augstāka līmeņa vadītāja darbā ne mazāk kā 3 gadi;
-Latvijas Republikas darba likumdošanas, sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības, invalīdu tiesību aizsardzības normatīvo aktu pārzināšana;
-prasme strādāt sarežģītās un krīzes situācijās;
-prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus;
-spēja atzīt un identificēt problēmas, izprast to rašanās cēloņus un piedāvāt risinājumus;
-teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel, PowerPoint u.c.);
-sadarbspējīgs Covid -19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
-pieredze darbā pašvaldības iestādē vai valsts pārvaldē tiks vērtēta kā priekšrocība;
-valsts pārvaldes vērtību un ētikas principu izpratne.

Galvenie pienākumi:
-nodrošināt publiskā gada pārskata, vadības ziņojuma, darba plāna, stratēģijas, korupcijas novēršanas pasākumu un risku pārvaldības plāna, citu plānošanas un atskaišu dokumentu izstrādi, izpildes kontroli un atbalstu struktūrvienībām to izpildes gaitā;
-nodrošināt ārējo kontrolējoši iestāžu ieteikumu ieviešanas uzraudzību un atbalsta sniegšanu struktūrvienībām ieteikumu ieviešanas gaitā;
-koordinēt vienotu pieeju pakalpojumu sniegšanā struktūrvienībās, nodrošināt to savstarpējo sadarbību, uzraudzīt un kontrolēt pakalpojuma kvalitāti;
-vadīt sabiedrisko attiecību procesus, uzraudzīt un veicināt iekšējo, ārējo un krīzes komunikāciju;
-nodrošināt operatīvo un nepārtrauktu administratīvo, finansiālo un saimniecisko darbību direktora prombūtnes laikā.

Mēs piedāvājam:
-darbu birojā un darba braucienus uz filiālēm;
-alga (bruto) EUR 1458 – EUR 1917 atbilstoši noteiktajai kategorijai;
-darba pieredzi lielākajā valsts sociālās aprūpes centrā Latvijā;
-labus darba apstākļus;
-veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem.

Darba vieta: “Smiltaiņi”, Iecava, Bauskas novads.

Darba pienākumu veikšanai nepieciešams e-paraksts!

Profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstuli ar atzīmi "Direktora vietnieks" sūtīt uz e-pastu: Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv. Papildus informācija: Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļas vadītājs: Jānis Flaksis, tālrunis: 29209940.
Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese:
Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja trīs nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1458 - 1917

Atrašanās vieta

    Bauskas novads, Latvija
    "Smiltaiņi", Iecava, Bauskas novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel Adobe Acrobat MS PowerPoint

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Jānis Flaksis
29209940

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103; www.vsaczemgale.gov.lv) ir Labklājības ministrijas tiešās pakļautības iestāde un ir lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vsaczemgale.gov.lv